Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 146 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και σιχαίνομαι το πρωί και ειδικά όταν έχει ήλιο ΘυμόςΘυμός,έκανα μια εξαίρεση εκείνη την Παρασκευή μιας και μόλις είχα γυρίσει από μια φυλακή σκοπούντος της πούτσας και είχα χάσεις εντελώς την αίσθηση του χρόνου.Πήγα φυλής ψάχνοντας ένα καλό μιλφ να μου αδειάσει τα γεμάτα μπαλάκια μουΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Το πέρασμα από καλύμνου ήταν επιβεβλημένο και μπαίνοντας σε αυτό το μπουρδελάκι μου αυτοπαρουσιάζεται η Πωλίνα,ψιλό φουλ μελαχρινό(μάλλον σολάριουμ) ρωσομιλφ με κρεμαστά 3αρια βυζιά,κοντό πρόστυχο μαλλί και ωραία κωλάρα.Μου λέει περίμενε να έρθει η τσατσάρα να σου πει το πρόγραμμα.Σκάει κι η ευγενική τσατσάρα και μου λέει φουλ πρόγραμμα η κοπέλα,δεν βιάζεται στο δωμάτιο αλλά είναι όλα τα δωμάτια γεμάτα.Λέω δεν πειράζει θα περιμένω(με είχε καβλώσει η καριόλα,και δεν την πάλευα έτσι κι αλλιώς να περπατάω άλλο μέσα στον γαμημένο τον ήλιοΓαμήσουΓαμήσου).Όσο κάπνιζα το τσιγαράκι μου η τσατσά ανέλυε σε συναγωνιστή τι παίζει με τα στούντιο και πως έχουν ρίξει τις τιμές για να μαζέψουν πελατεία.Αδειάζει επιτέλους ένα δωμάτιο και τσέκαρα μουστακαλή παππού να βγαίνει μετά από πρόγραμμα αυταρχικούΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Δυσκολευόταν λίγο να περπατήσει,οπότε μάλλον πέρασε καλάΚατσικογάμηςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Το δωμάτιο πραγματικά επιπέδου στούντιο,πεντακάθαρο αν και λογικά είχε περάσει λαός μέχρι να μπω εγώ(ώρα 13:30).Μετά από άλλο ένα μισάωρο αναμονής έρχεται και η μιλφάρα και μου πετάσει τις θεσπέσιες βυζάρες της στα μούτρα κι εγώ της απολαμβάνω με την ησυχία μου.Αφού έχουμε ανταλλάξει αρκετά γλωσσόφιλα με ξεκινάει σ'ένα βεντουζωτό τρομπόνι όπου πραγματικά εφάρμοσε το καβλί μου στο στόμα τηςΓλώσσαΓλώσσα.Καλή γλυφάδα και στις μπάλες μου και γαμήσι με καβάλα εκ μέρους της.Δυνατή κίνηση και τα βυζόμπαλα να ανεβοκατεβαίνουνΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Γύρισμα στα 4 και άγριο σφυροκόπημα με ταυτόχρονα κωλοσκάμπιλα και άδειασμα όλα τα υγρά μου.Χαμόγελα,κι άλλα γλωσσόφιλα και μου λέει σε περιμένω να μου ξεσκίσεις και το κωλαράκι την επόμενη φοράΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Έφυγα ανάλαφρος και αμέσως την πρότεινα σε φίλο μου δίοπο(επ.οπ) για την γιορτή τουΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
7.705
Πόντοι:
7.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού