Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μπηκα σημερα το πρωι στον εν λογω οικο.Στο σαλονι εμφανιστηκε η Σουζι.Η τσατσα ανακοινωσε υπεραπλο προγραμμα χωρις 69.Με καυλωσε με την πρωτη ματια η Σουζι.Προκειται για μια πανεμορφη κοκκινομαλλα νεαρη κοπελα.Το σωμα της εχει μικρα πιασηματακια και το στηθος της ειναι ενισχυμενο.Επισης εχει ενα πιρσινγκ πανω απο τα χειλη.Πληρωσα την τσατσα και περασα στο δωματιο που ειναι πολυ καθαρο και πανω απο το μεσο ορο της περιοχης.Ξαπλωσα στο κρεββατι και μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Ηταν ευδιαθετη και με χαμογελο.Μου εκανε εντυπωση , περιμενα να ειναι πιο ξινη συμφωνα με τις κριτικες που ειχα διαβασει.Ξαπλωσε διπλα μου στο κρεββατι.
Σουζι: Τι κανεις μουτρακι?
Εγω: Με καυλωσες πρωινιατικα!
Αρχισα να τη χουφτωνω σε ολο το σωμα και ξεκινησα να γλυφω τα σιλικονατα της βυζια.Η κοπελα ειναι πολυ καθαρη και μυριζε ωραια.Μου ζητησε να την γλυψω σιγα για να μην την πονεσω.Εγλυφα απαλα και αισθησιακα τις βυζαρες της.Υστερα η κοπελα μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια αρκετα καλη πιπα.Ο ρυθμος της πιπας της αυξομοιωνονταν.Ξεκινησε με αργο ρυθμο , μετα ανεβαζε ρυθμο και καποιες στιγμες σταματουσε για να χτυπαει την πουτσα μου στο στοματακι της.Μου αρεσει πολυ οταν οι ιεροδουλες χτυπανε το πουτσοκεφαλο μου στο στοματακι τους.Ταυτοχρονα η κοπελα με χουφτωνε στα βυζακια μου με το ενα της χερι.Ειχα καυλωσει απιστευτα αλλα και αυτη εδειχνε να το απολαμβανει! Εγω ταυτοχρονα την χουφτωνα στα κωλομερια.Μου εκανε αρκετη ωρα στοματικο σεξ.Οταν σταματησε της ζητησα να γλυψω το καθαρο μουνακι της , αλλα αυτη αρνηθηκε λεγοντας οτι της το απαγορεψε ο γιατρος.Πρωτη σταση ιεραποστολικο μετα απο επιλογη μου.Τη γαμουσα σε αργους ρυθμους και κοιτουσα την καυλοφατσα της.Η κοπελα ηταν συνεχως σε αμυντικη σταση και προσπαθουσε να αποφυγει τα φιλακια στο λαιμο και στο στηθος.Για αυτο τη γυρισα σε πισωκολητο.Το στησιμο της ηταν αρκετα καλο.Τη γαμουσα σε αργο ρυθμο και η Σουζι κουνιονταν προς τα πισω.Της ειπα να σταματησει να κουνιεται προς τα πισω και ξεκινησα να τη γαμαω σε γρηγορο ρυθμο.Τη γαμουσα δυνατα και την κοιτουσα απο τον καθρεπτη.Ειχα σεληνιαστει απο την καυλα! Πανω στην καυλα της εριξα και ενα δυνατο χαστουκι στα κωλομερια αλλα αυτη παραπονεθηκε.Παντως η κοπελα αντεχει αρκετα το δυνατο σφυροκοπημα.Μετα απο μερικα λεπτα ηρθε το τελος στο μουνακι της.Η κοπελα ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε.Συνοψιζοντας προκειται για μια μουναρα ιεροδουλη που δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Κανει ομως υπεραπλο προγραμμα εδειδη προσεχει την υγιεινη της και δεν αφηνει πολλα φιλακια στο στηθος της και στο λαιμο.Για γλωσσοφιλα δεν το συζηταμε.Πιστευω το δυνατο της σημειο ειναι το στοματικο της.Αν ηταν πιο θερμη στο δωματιο θα ηταν vfm , δεν το κανει ομως.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Σούζι
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
388
Likes:
8.910
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2014
Έχει κακό χαρακτήρα ,απο εμφανηση ειναι απλά μια ωραια γυναίκα δεν έχει αυτο κατι....αυτά τύπε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1