Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δευτερη καταθεση της βραδιας στο Φωκαιας 24.Επαιζαν διδυμο η γνωστη σε αρκετους Φλωρη και μια Μαρια(δεν την ειχα ξαναδει).Μια σχετικα ψηλη καστανοξανθη με λιγο χαζοχαρουμενη φατσα καλο βυζι και κωλο αχλαδωτο(αν και με λιγο κυταριτιδα).Αποφασισα να μπω καθως δεν την ειχα ξαναπαρει και όπως ειπα και στην άλλη κριτικη ηθελα φρεσκο αιμα.Μπηκα στο δωματιο στο βαθος αριστερα στο σαλονι αφου εδωσα το πορνοεισητηριο στην τσα2.Το δωματιο καλο σε ανεκτα επίπεδα.Ηρθε η Μαρια μετα από λιγο ανταλλάξαμε κανα δυο κουβέντες τα τυπικα και εν συνεχεια όπως ημουν ορθιος αρχισε καποια τριψιματα-γλυψιματα στο σωμα μου και στη συνεχεια με πεταξε στο κρεβατι οπου τα ψιλοσυνεχισε εκανε και κατι σαν ισπανικο και μετα αρπαξε ένα μωρομαντηλο να με καθαρισει καθως κανει ακα.Της ειπα ότι δεν θελω οποτε το αφησε και εβαλε σκουφο.Ξεκινησε πιπα μετρια θα την χαρακτηριζα αλλα ευτυχως χωρις ιδιαιτερο χερι.Μπαλακια γιοκ!!Δεν ειχαν την τιμητικη τους εχτες ΘυμόςΑπο στασεις ξεκινήσαμε ιεραποστολικα οπου εκει ανταλλάξαμε μερικα φιλια σε λαιμο,στηθοι κλπ για γλωσσο δεν(όχι ότι με χαλασε κιολας).Δευτερη σταση τα τέσσερα οπου στην αρχη χορευε και λικνιζε την κωλαρα της στο καβλι μου και μετα ανελαβα δραση εγω με σφυροκοπι μεχρι τελους και τα βυζια της να παλονται περα δωθε θεαμα καβλωτικο στον καθρευτη Κατσικογάμης

Γενικα προκειται για μια σχετικα ωραια γυναικα(τουλάχιστον σωματικα) με χαζοχαρουμενη όμως φατσα και συμπεριφορα και από υπηρεσίες μετρια.Για μια φορα ισως να αξιζει μια δοκιμη για παραπανω δεν.Εγω απλα την εβαλα στην συλλογη μου και παμε για αλλα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού