Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής προς Καθαρά Δευτέρα , την Καρολίνα την είχα πάρει την 3η της μέρα στην δουλειά με πολύ καλές εντυπώσεις , απο τότε έχει περάσει πάνω απο μήνας και παρόλο που ήθελα να την ξαναπάρω δεν το είχα καταφέρει. Σήμερα το βράδυ στην τσάρκα που έκανα ήταν η πρώτη μου επιλογή. Σήμερα την πέτυχα στο κάτω σπίτι . Στο σαλόνι περίμεναν ακόμα 4-5 άτομα. Μετά απο κάνα δεκάλεπτο βγήκε η Καρολίνα στο σαλόνι , με άσπρο εσώρουχο και τόπλες. Έχει αποκτήσει πια αέρα , έκανε 2-3 κινήσεις στον στύλο που βρίσκεται στο σαλόνι , χούφτωσε έναν πιτσιρικά που έκανε να φύγει ενώ σε έναν άλλο πήγε να του βάλει τρικλοποδιά.... Πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο . Μετά απο μερικά λεπτά κατέφθασε και η πιτσιρίκα , χαμογελαστή και με καλή διάθεση κρατώντας στο χέρι μωρομάντηλα και κρέμα. Ακόμα δεν μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της λεκτικά. Ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να μου παίζει τον πούτσο κάπως άγαρμπα και γρήγορα . Πήγα να παίξω με το μουνάκι της και ήταν τίγκα στην κρέμα , έπαιξα με το μουνάκι της κάτι που της αρέσει . Της έδειξα να στηθεί στα τέσσερα για να την γλύψω και με το χέρι της μου είπε όχι δείχνοντας μου την κρέμα , με τα πολλά την σκούπισε και την έγλυψα για λίγο μιας και ξενέρωσα , ξάπλωσα και κατέβηκε κατευθείαν προς τον πούτσο μου , δεν είχε ούτε φιλιά ούτε χάδια όπως την πρώτη φορά , γρήγορο πέρασμα απο αρχίδια και μετά πίπα μέτρια προς καλή αλλά όχι με την διάθεση της πρώτης φοράς. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση απο πάνω , είχε λίγο γέλιο η υπόθεση μίας και απο την πολύ κρέμα που έβαλε γλίστρησε και έπεσε προς τα πλάγια , γέλασε με την ψυχή της....έτσι στα πλάγια όπως ήταν της ανασήκωσα λίγο το πόδι και άρχισα να την γαμάω πισωκολλητα , αλλαγή στάσης στα τέσσερα , δεν πήρε καλή στάση σώματος και γρήγορα την γύρισα σε ιεραποστολικό , εκεί μου έριξε δύο δαγκωνιές στον ώμο που με πόνεσαν ..συνεχίσαμε σε αυτή την στάση και όταν αισθάνθηκα το τέλος έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα τις βυζάρες της. Σηκώθηκα και πλύθηκα στον νιπτήρα , εντύπωση μου έκανε ότι ενώ το μουνι της το σκούπισε με μωρομάντηλο , τα βυζιά της τα καθάρισε απλά με χαρτί υγείας. Γενικά ήταν μια μέτρια κατάθεση που θα ξεχαστεί γρήγορα και φυσικά δεν είχε καμιά σχέση με την πρώτη φορά που την πήρα .Στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά. Αν έπρεπε να γράψω κάτι χωρίς να συγκρίνω την πρώτη μου φορά με την δεύτερη , θα έγραφα ότι για μια φορά καλή είναι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.508
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαρτίου, 2014
wtf????????? ΣΚΟΥΠΙΣΕ ΤΑ ΒΥΖΙΑ ΤΗΣ ΜΕ ΧΑΡΤΙ ΥΓΕΙΑΣ?????
Εγω δήλαδή που λίγο την έγλυψα έκει παίζει να είχε και τίποτα χύσια απ τον προηγούμενο?Κεφάλι σε τοίχο!
ΟΚ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1