Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δευτερη καταθεση την Κυριακη το βραδυ στο Φωκαιας 27 οροφο.Μπαινω στο σαλονι και επεζε τσοντουλα στην τηλεοραση.Βγαινει η ευγενικη τσα2 μας χαιρετάει και μας λεει για την κοπελα που εχει σημερα κλπ κλπ μας ειπε το πρόγραμμα και στο τελος λεει κανει ότι κανουν και στην τσοντα(αυτή που επεζε).Σχετικα με το πρόγραμμα ανακοινωθηκε ακα στοματικο,κωλος,69,χυσιμο στα βυζια σχεδόν φουλ αν εξαιρέσεις το τελειωτικο στο στομα.Μετα από λιγο σκαει μυτη και η Αλεξανδρα ένα σχετικα κοντο ξανθουλικο πιπινι με μικρο βυζακι 1.5 ισως, φοβερο κωλι πετρα και χαριστωμενη και πονηρη φατσουλα ολο ναζι και πουτανια ενώ καταγωγή δηλωνει Ρουμανα Χμμμ; .Δεν ηθελα και πολύ και ετσι εδωσα το 20αρι στην τσα2 για να περασω.Η συγκεκριμενη δεν ηταν αρχικα στο στοχο μου αλλα το πορνοενστικτο μου σε συνδυασμο με κατι ψιλα που θυμομουν από κατι κριτικες που ειχα διαβασει με εκαναν να μπω.Το μωρο μπαινει μεσα στο δωματιο και ενώ εγω ημουν ορθιος αυτή πηγε στο κρεβατι κατευθείαν(ετσι μου περασε μια ιδεα για ξεπετα).Παω και γω στο κρεβατι και αρχισε τα προκατ. με πολύ αργες και αισθησιακες κινησεις αρχισε να με γλειφει στις ρογες,στο λαιμο,σιγα σιγα και στο στομα γλωσσοφιλα κλπ ενώ παραλληλα ανταλλασαμε και καποιες πληροφοριες ονόματα,ηλικιες,κοπλιμεντα και τα ρεστα.Το ολο σκηνικο κρατησε αρκετα και στη συνεχεια κατεβηκε προς τα @@δια τα οποια ρουφαγε,εγλειφε με μανια ακρως καβλωτικο σκηνικο.Συνεχισε με τον κορμο του πεους μεχρι που το πηρε ολο στο στομα ακα.Πολυ ωραια πιπα με πολύ σαλιο με εναλλαγες με καποια χτυπήματα στη γλωσσα και αρκετα βαθη ότι πρεπει δηλαδή.Συνολικα τα προκατ. η πιπα κλπ κρατησαν κανα 10λεπτο.Το ματς ξεκινησε με καουγκερλ στο οποιο με ιπευσε όχι γονατιστα αλλα πατωντας στο κρεβατι με τις πατουσες.Το ξεκινησε αργα και εκανε και πιο βαθιες βυθισεις σιγα σιγα.Το μουνακι της ειχε πολύ ωραια αισθηση.Το κρατησαμε ετσι για λιγα λεπτα και επειτα πηγαμε σε πισωκολλητο αρχικα από μουνι αλλα στη συνεχεια πηρα το υπεροχο κωλαρακι της το οποιο ηταν ποιημα.Αφου εβαλε κρεμα μου ειπε να μπω σιγα σιγα και ετσι και εκανα και υστερα ανεβασα λιγο το ρυθμο μεχρι να ερθει το τελος.Ηταν μια πολύ καλη καταθεση στο 20αρικο σε πολύ gfe κλιμα και θα επαναληφθεί συντομα.Συνολικος χρονος στο δωματιο κοντα 20λεπτα καμια βιασυνη απ την κοπελα η τσα2 σε μια φαση πρεπει να χτυπησε πορτα αλλα όλα καλα δεν της εδωσε σημασια η μικρη.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα προς ολους τους πιπινολατρεις και όχι μονο Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού