Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μεγάλη βόλτα σήμερα στην έρημη απογευματινή Φυλής με 3 καταθέσεις.

Η πρώτη (και καλύτερη) έγινε στον εν λόγω οίκο με άριστες εντυπώσεις, απρόσμενα καλά.... Θεωρώ ότι κατά κάποιο τρόπο μου το χρωστούσανε, χωρίς βέβαια να φταίει σε τίποτα η συγκεκριμένη κοπέλα... Αλλά ας δούμε απλά τα γεγονότα...

Μεσημεράκι κατεβαίνω προς Φυλής και λίγο πριν τις 5 κατηφορίζω προς Φωκαίας... Ενημερώνομαι για το ποιες κοπέλες θα δουλέψουν στην απογευματινή βάρδια (έπεσα πάνω στην αλλαγή) και ακούγοντας το όνομα Αλεξάνδρα και Ρούμανα που είχε ξαναδουλέψει εκεί το Φθινόπωρο. Κατάλαβα περί τίνος πρόκειται, έκανα μια βόλτα και ξαναγύρισα για να περάσω κατά τις 6 παρά...

Πρόκειται λοιπόν για μια αδύνατη ξανθιά κοπέλα με στήθος 1.5αρι, ωραίο κωλαράκι, ωραίο σφικτό σώμα με ένα τατού στη μέση και απλά συμπαθητικό πρόσωπο που βγάζει κάτι αφελές (παιδικό) αλλά και μάγκικο ταυτόχρονα. Το πρόγραμμά της φουλ με τελειωτικό στο στήθος...

Είχα διαβάσει κάνα 2 μέτριες κριτικές για αυτήν στο Φωκαίας 24, όμως αυτό που μέτρησε για να περάσω είναι που θυμόμουνα 2 πράγματα που μου είχαν αναφέρει οι τσατσάδες από το πρώτο πέρασμα της: ότι καυλώνει και χύνει σχεδόν με κάθε πελάτη και το 2ο ότι κάθεται 20λεπτα στο δωμάτιο. Και τα 2 τα διαπίστωσα προσωπικά... Μεγάλο χαμόγελο

Σαλονάρισμα απλοϊκό, απλά ευγενική με τους περισσότερους, επιθετική μόνο αν της δώσεις δικαιώματα από όσο είδα... Βγαίνει ντυμένη στο σαλόνι (με μπικίνι) και φαίνεται κάπως ντροπαλή όταν γδύνεται...

Πάμε στα του δωματίου τώρα.

Μπήκα στο 1ο δωμάτιο, κλασικά καθαρό, ευρύχωρο και όμορφο (ιδιαίτερα οικείο σε μένα φυσικά). Ένα από τα καλύτερα δωμάτια μαζί με αυτά στο Φυλής 54-56 και Διδύμου 7 (της άλλης αλυσίδας).

Η κοπέλα ήρθε μετά από κάνα 5λεπτο, με χαιρέτησε, άνοιξε το air-condition, βγήκε να πάρει κρέμα (αν κάναμε πρωκτικό, δεν κάναμε τελικά) και ξαναμπήκε μετά από 1-2 λεπτά. Νόμιζε ότι είμαι πελάτης της, γιατί με θυμόταν, της είπα όχι, ρώτησε πως έμαθα ότι γύρισε (γέλασα από μέσα μου, έλεος), της είπα απλά ότι είμαι πελάτης στο μαγαζί και έτυχε να περάσω...

Μετά το μπίρι μπίρι, με αγκαλιάζει παθιασμένα, αρχίζουμε τα φιλάκια στους λαιμούς, γδυνόμαστε τελείως, με ξαπλώνει, έρχεται από πάνω μου και πέφτουν τα πρώτα φιλιά στο στόμα που εξελίσσονται σε ρηχά γλωσσόφιλα... Μου πιάνει την πούτσα και αρχίζει να την παίζει να καυλώσω. Ξαπλώνει πάνω μου και τρίβεται όσο φιλιόμαστε... Είχα γίνει πολύ καύλα...
Συνέχισε βέβαια το μπίρι μπίρι (ποπο τι πούτσο έχεις μανάρι μου, θέλω να με γαμήσεις...) αλλά δεν έδινα πολλή σημασία...

Άρχισε να κατεβαίνει προς τα κάτω, γλείψιματά και δαγκώματα στο στήθος μου, φιλάκια στην κοιλιά και φτάνει κάτω χαμηλά... με ρωτάει αν θέλω με ή χωρίς, λέω χωρίς, έτσι για αλλαγή... με καθαρίζει με ένα χαρτομαντηλάκι και αρχίζει να μου γλείφει το κεφαλάκι... κατεβαίνει με τη γλώσσα προς τα κάτω και μετά μου κάνει ένα σπατουλάρισμα στα αρχίδια σεμιναριακού επιπέδου... μόλις είδε ότι καύλωσα φουλ την είδα να χάρηκε, αλλά της λέω όχι ακόμα σεξ, κάτσε να σε περιποιηθώ και εγώ λίγο...

Την ξαπλώνω, αρχίζω φιλάκια από το λαιμό, στήθος (είχε καυλωμένες ρώγες) και φτάνω στο μουνί που ήταν πολύ καθαρό... Μόλις την ακουμπάω, σαν να την κτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα! Αρχίζει να πάλλεται σαν το χέλι και να βγάζει μικρούς αληθοφανείς αναστεναγμούς. "Τι ωραία που γλείφεις μανάρι μου", κάτι τέτοια μου έλεγε... Άρχισε να μου χαϊδεύει το κεφάλι και μετά από λίγο να με κρατάει δυνατά. Μετά από κάνα 5λεπτο σπατουλάρισμα, με σταματάει για να μη χύσει μου λέει! Γιατί της λέω, δε θέλεις να χύσεις; Θέλω μου λέει, αλλά στο σεξ, όχι έτσι!

Μου κάνει μια γρήγορη πίπα και γλείψιμο στα αρχίδια για να ξανακαυλώσω, και γυρνάει στα 4. Φοβερή η θέα με το τατού στη μέση... Δε μείναμε πολύ έτσι γιατί δεν έμπαινε καλά, (δεν είχε βάλει κρέμα και έχει στενό μουνί). Με γυρνάει μόνη της σε cowgirl και έρχεται σε καθιστή στάση πάνω στην πούτσα μου. Ανεβοκατεβαίνει με πάθος, με γλύφει στις ρώγες για να καυλώσω και αρχίζουμε πάλι τα γλωσσόφιλα...

Η στάση δε με βόλευε πολύ, τη γυρνάω σε ιεραποστολικό και ξεκινάμε δυνατό γαμήσι (που το ζήταγε) όπου τη νιώθω να γουστάρει και να με σφίγγει δυνατά με τα χέρια της, το σώμα της να πάλλεται και να "βγάζει νύχια"... Είχα καιρό να το νιώσω αυτό... Αγκαλιαζόμαστε με πάθος, φιλιόμαστε, κάποια στιγμή μου λέει "Χύνω, χύνω!", και με το που το ακούω σε λίγα δευτερόλεπτα χύνω και εγώ... Απλά υπέροχη αυτή η αίσθηση του σχεδόν ταυτόχρονου τελειώματος (ας πούμε ότι την πίστεψα).

Βέβαια δε με άφησε να βάλω δάχτυλο μπας και βεβαιωθώ, σκουπίστηκε κατευθείαν με χαρτομάντηλο και της το είπα, αλλά μου απάντησε: "Μωρό μου εγώ με κάθε πελάτη χύνω, δεν μπορώ αλλιώς, ειδικά τώρα που είχα καιρό να κάνω σεξ, 3 εβδομάδες!". Ασχολίαστο... Εν πάση περιπτώσει, μαγκιά της αν το εννοεί.Κουλ

Συνεχίσαμε τα φιλιά για 1-2 λεπτά, με ρώτησε αν θα ξαναέρθω και αύριο. Μου είπε ότι θα κάτσει γύρω στις 2 εβδομάδες εδώ... Δίστασα να της απαντήσω, είπα ότι δεν ξέρω αν θα δουλεύει για να έρθω σίγουρα, οπότε έτσι απλά μου πρότεινε και μου έδωσε το (επαγγελματικό της θεωρώ) τηλέφωνο για να το κανονίσουμε άμα είναι... (Για την ιστορία δεν της έκανα αναπάντητη, μη με ψάχνει από καμιά Ρουμανία και έχουμε πάλι ιστορίες! Μεγάλο χαμόγελο)

Με ρώτησε αν πέρασα καλά, της είπα πολύ καλά, ρώτησα (αφελώς) το ίδιο (πρώτη φορά το κάνω αυτό σε μπουρδέλο) και μου είπε ναι. Με χαιρέτησε με ένα παθιασμένο φιλί, σαν να ήμουνα το αγόρι της... Το κλείσιμο μιας απόλυτα gfe εμπειρίας, από τις καλύτερες που είχα στη Φυλής.

Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 18-20 λεπτά και η τσατσά (γνωστή) δεν ενόχλησε καθόλου...

Σαν επίλογο, τα μόνα αρνητικά ήταν η τσιγαρίλα που μύριζε το στόμα της (αλλά κατά τα άλλα πεντακάθαρη και το πολύ μπίρι μπίρι. Κατά τα άλλα, μία από τις μετρημένες στα δάχτυλα φορές που ένιωσα ειλικρινά να το ευχαριέται η κοπέλα, να το ευχαριστιέμαι και εγώ. Σαν να ήμουνα με την κοπέλα μου... Μακάρι να το είχα νιώσει και με άλλες αυτό και ειδικά κάποιες που μου άρεσαν πραγματικά... Και ο νοών, νοείτο...

Τέλος, ξέρω ότι πολλοί θα το σχολιάσετε που μπήκα στο συγκεκριμένο μαγαζί και πέρασα και πολύ καλά, οκ, μεγάλα παιδιά είμαστε όσοι ασχολούμαστε με αυτό το άθλημα, εγώ προσωπικά δεν έκανα κάποια κίνηση, τώρα αν η κοπέλα ήταν μιλημένη δεν μπορώ να το ξέρω, δε φάνηκε κάτι τέτοιο. Το αφήνω στην κρίση σας... Κακά τα ψέματα πάντως, όλοι έχουμε εκμεταλλευτεί συγκυρίες και δημόσιες σχέσεις για να περάσουμε καλά με κάποια κοπέλα... (εννοείται βέβαια ότι αυτό δεν είναι απαραίτητο). Και ο νοών, νοείτο... Κουλ

Καλά γαμήσια και να προσέχετε, όπως έχω ξαναπεί, που ξοδεύετε τα λεφτά σας. Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2014
Τελικά όλα καλά ούτε μανούρες ούτε τίποτα...για τίποτα τελικά δεν αξίζει να αγχωνόμαστε.
06 Φεβρουαρίου, 2014
Η συγκεκριμενη κοπελα ηταν πολυ του pse αλλα βλεπο οτι το γυρησε...Ισως λογο κρισης...Για να δουμε αν το τειρη αυτο με ολους τους πελατες θα δειξη...Παντος τελεια η κριτηκη σου τυπε μου με καυλοσες πρωινιατικα Μεγάλο χαμόγελο
06 Φεβρουαρίου, 2014
Ορέστη μήπως έδωσες κανα εξτραδάκι πάλι ????
06 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου οι κοπελες προσαρμόζονται, εγω και την πιο pse την κανω να γινεται τελειο gfe...Έρωτας

ενώ τα καλα gfe τις κανω να με μισουνε, αλλα αυτό είναι άλλη ιστορια...Γλώσσα

εχει στοιχεια pse μέσα στο δωμάτιο η αλεξανδρα, απλά εγώ δεν την άφησα, με καταλαβε οτι δεν τσιμπαγα... Χαμόγελο
O
Orestis_Kou
06 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΧΙ. και εδώ ειμαστε, δεν ξαναδινω κανενα εξτραδακι σε καμια γιατι δεν αξιζει, κι αν δωσω θα το αναφερω, να εισαι σιγουρος!

γενικα δεν εχω δωσει εξτραδακι η πουρμπουάρ, εχω δωσει δωρα ασχετα με το δωματιο σε συγκεκριμενη κοπελα και από κει και περα μερικες φορες δινω 40 (στην τσατσα όχι στην κοπελα μεσα) για να περασω 20 λεπτα, αλλα κι αυτό μετρημένες φορες πλην της αννας, να είναι 2-3, μαλακια μου όμως, δε νομιζω να το ξανακανω! δεν αξιζει!
O
Orestis_Kou
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5