Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τις προηγούμενες μερες τσαρκα στη Φυλης και υστερα από σκεψη διαλεξα την Ορορα.Ειναι κοντη,καστανη,με 3αρια φυσικα βυζια,περιπου στα 19ετη από Ρουμανια.Πετιτουρι εν ολιγης.Την ειχα ξαναπαρει και παλαιοτερα που ηταν φρεσκια στη Φυλης και ειχα καλες εντυπώσεις ετσι την επελεξα για να δω αν θα συνεχιζα να εχω καλες η θα εχει χαλασει και αυτή όπως διαβασα από συναγωνιστες πιο κατω.Ετσι δινω το μπλε στην συμπαθη τσα2 και μπαινω σε ένα απ τα κλασικα καλα δωματια του οικου αυτου.Το κοντουλι δεν αργησε να ερθει.Ειχε το ναζι που ειχε και στο σαλονι και την διαθεση και ετσι ξεκινήσαμε το χαμουρεματακι στα ορθια αρχικα με γλυψιματα στους βυζους από μερους μου και στην συνεχεια στο κρεβατι οπου εκανε αυτή καποια γλυψιματακια και τριψηματα μεχρι να επελθει καποια ανορθωση.Οταν επηλθε εβαλε λαστιχο και αρχισε πιπα στο μοτιβο που την θυμομουν δηλαδή με χερι σχετικα γρηγορο ρυθμο αλλα καπως αερινη.Στα του σεξ αρχισαμε ιεραποστολικα σε gfe ρυθμο και τελος στα τέσσερα με καλο στησιμο απ την μικρη και πονηρες ματιες και λογάκια από μερους της.Με αυτά και με αυτά ηρθε το τελος καποια στιγμη.
Εν κατακλείδι εγω δεν διεκρινα καποια ταση ξεπετάς απ την μικρη,μου φανηκε σε συμπεριφορα περιπου ιδια όπως πριν μηνες που την ειχα ξαναπαρει.Το μονο που ουσιαστικα εχει αλλαξει είναι πως πλεον εχει μαθει καποια Ελληνικα οποτε η συνενοηση είναι καλυτερη.Πιστευω πως προτείνεται για πιπινολατρεις που να ξερουν τι ζητανε από ένα κοριτσακι 19χρονων.Αν θελετε κατι πιο Χαρντ γι αυτό υπαρχουν οι μιλφαρες Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Aurora
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
305
Likes:
4.607
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού