Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 270 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην δεσποινίς Όλγα σήμερα το απόγευμα,το παρκινγκ ανετο με το μηχανάκι
στο πεζοδρόμιο απέναντι αλλά και πολλές θέσεις για αμάξι διαθέσιμες επί της Κολωνού.
Σαλοναρισαν δύο κοπέλες,στην άλλη δεν θυμάμαι όνομα μια καστανομάλλα ηταν.
Η Όλγα είναι Ρουμάνα 28 ετων ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους μικρό βυζί στητό όμως
και όχι νερουλό,έχει λίγο κυτταρίτιδα στα μπούτια ,
το προσωπάκι της είναι σέξι και στο σαλονάρισμα είναι κεφάτη και ευδιάθετη χωρίς να συμβαίνει
το αντίθετο μέσα στο δωμάτιο.
Μετά από ένα δεκάλεπτο αναμονή ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή,αν και το πέος μου βρισκόταν
σε πλήρη στύση η Όλγα δεν μου πέρασε καπότα αλλά έπεσε πάνω μου και άρχισε να ρουφάει τις
ρώγες μου και να κατεβαίνει προς τα κάτω κάνοντας ένα πέρασμα και από τις μπάλες,όχι τίποτα
ιδιαίτερο αλλά τουλάχιστον έγλειψε και εκεί.
Πέρασμα καπότας και πίπα καλη βαθιά χωρις χερι,βασικα τον επιανε μονο στη βαση.
Πρώτη στάση και η Όλγα ανέβηκε από πανω μου και χωρις να κλέβει καθόταν πανω στο πεος
και εμπαινε ολος μεσα της,το μουνι της μέτριο σε αισθηση ούτε σφιχτο ουτε χαλαρο
δευτερη στάση κανονικη να την εχω πιάσει από τους ωμους και να την γαμαω δυνατα χωρις να
παραπονιεται,σε αυτή τη σταση η Ολγα φώναζε και το κρεβατι έτριζε αρκετα ωστοσο δεν έκλεινε
τα ποδια της ούτε έκανε αλλα κολπα για να μου κόβει τη φορα,μετα από 4-5 λεπτά δυνατού
SEX και ενώ είχα αρχίσει να κουράζομαι και να εχω φουντώσει τελείωσα....


Συμπερασμα: H Ολγα είναι μια εμφανισημη κοπελα για μεταξουργειο με αρκετα καλη διαθεση
μεσα στο δωματιo,δεν είναι πεταμενο 10ευρω και σιγουρα θα την ξαναπροτιμησω..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Όλγα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2014
+1 Μητσάρα,αλλά η κορασίδα δε μου αρέσει από εμφάνιση.....Γλώσσα
20 Ιανουαρίου, 2014
+1! (7/7)
20 Ιανουαρίου, 2014
Για 10αρικο και για αυτά που προσφερει είναι καλη.Τουλαχιστον για οσους θελουν σχετικα safe πραγματα.Ειδικα σε συγκριση με τον ανταγωνισμο στο Μεταξι.
20 Ιανουαρίου, 2014
+1 και από εμένα μπράβο φίλε Χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4