Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βγαίνοντας από τη Μπιάνκα μες στα νεύρα για την αποτυχία της συνεύρεσης και όντας με τις ορέξεις στο κόκκινο, πήρα τη μεγάλη απόφαση και κατευθύνθηκα προς τον συγκεκριμένο οίκο και στην Αλιόνα. Και λέω μεγάλη απόφαση, γιατί μέχρι σήμερα, υποστήριζα ότι δεν πρόκειται να πάω ποτέ μαζί της, να την πληρώσω για να με γλείψει, ότι δεν είναι δυνατόν να μπορεί να μου σηκωθεί κλπ....Μιλάμε για τις μαλακίες του αιώνα....Αλλά καμιά φορά τραβάω κάτι σκαλώματα....Κεφάλι σε τοίχο!

Για όσους δεν την γνωρίζουν, η Αλιόνα είναι μια ώριμη, ξανθιά γυναίκα, μεταξύ 45-50 ετών, με συμπαθητικό πρόσωπο αν και τα σημάδια του χρόνου έχουν κάνει την εμφάνισή τους, ενισχυμένο στήθος με καλή δουλειά, και κορμί που βάζει κάτω και πολύ νεότερες, χωρίς χαλλάρωση και γυμνασμένο....Ειδικά σήμερα φορούσε ένα υπέροχο σετ κόκκινων εσωρούχων, που άφηνε το στήθος της σε κοινή θέα, μαύρες διχτυωτές κάλτσες, είχε πιάσει το μαλλί της κότσο και είχε βαφτεί πολύ όμορφη....όλοι γνωρίζουμε για τις υπηρεσίες της και τη λατρεία της για το....ανδρικό μόριο....

Έτσι και γω αφού πλήρωσα το 20ευρω, μπήκα στο μικρό δωμάτιο, γδύθηκα και περίμενα λίγο. Το δωμάτιο αξιοπρεπές, με αιρκοντίσιον σε καλή θερμοκρασία, τα σεντόνια καθαρά, το κρεβάτι καλό...Έρχεται και η Αλιόνα μετά από λίγο, όπου εντελώς ήρεμα και χαλαρά έκατσε δίπλα μου και αρχίσαμε να μιλάμε και δεν έχασα την ευκαιρία να της αναφέρω την αποτυχία μου λίγο πριν ώστε να με δικαιολογήσει λίγο για το άγχος μου....

Όσο μιλάγαμε, εκείνη με χάιδευε με τα νύχια της, στο στήθος μου, στο πρόσωπο, στα πόδια μου και μου προκαλούσε μια γλυκιά ανατριχίλα...Η φωνή της ζεστή και ήρεμη βοήθησε να ηρεμήσω αρκετά. Έφερε το στήθος της στο πρόσωπό μου, και άρχισα να τη γλείφω, ν απεριποιούμαι τις ρώγες της και να μυρίζω έντονα το άρωμά της...Εκείνη αρχίζοντας τα...γνωστά της ξεκίνησε να με σπατουλάρει, από το λαιμό, πέρασε από τις θηλές μου, από την κοιλιά μου, τα πλευρά μου, αρχικά παρέκαμψε την επίμαχη περιοχή και πήγε να κατευθυνθεί προς τα πόδια μου, αλλά την τράβηξα προς το μέρος μου, λέγοντάς της με πονηριά ότι είμαι ενεργητικός ποδολάγνος....Το πέος μου είχε ήδη ξυπνήσει και η Αλιόνα το άρπαξε και άρχισε το στοματικό της....Η επιβεβαίωση των συναγωνιστών και φίλων ήταν μπροστά στα μάτια μου....Βαθύ στοματικό, με ρυθμό, τον έπαιρνε όλο μέσα, τον κράταγε και παράλληλα έπαιζε με τη γλώσσα της...Σάλιο όσο δεν φαντάζεσαι μέχρι να το ζήσεις, λάγνες ματιές και ξανά όλο μέσα....Εκπληκτική και μνημειώδης περιποίηση και καραμέλωμαα των @@ με τρελλό σάλιο, τα έπιανε και τα 2 και τα έβαζε στο στόμα της...Δεν μπορούσα-και δεν ήθελα- να αντιδράσω σε όσα γίνονταν...Ακούραστη εργάτρια συνέχιζε να μουλιάζει όλην την περιοχή....

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα στο σεξ με ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή εκ μέρους της, βαθιές διεισδύσεις και ωραίες συσπάσεις στο πρόσωπό της...Της έφερα και πίσω τα πόδια της στο ύψος του κεφαλιού της κρατώντας τα από τις γάμπες της και μου έκανε τρομερή εντύπωση η ευλυγισία της, ενώ δεν έχασα την ευκαιρία να ασχοληθώ με τα όμορφα πατουσάκια της... Συνεχίσαμε για κανένα 5 λεπτο έτσι και με τα πόδια της ενωμένα μπροστά στο πρόσωπό μου και σε έντονους ρυθμούς....Μου ζήτησε να την αφήσω να με περιποιηθεί ξανά...χαζός θα έπρεπε να είμαι να πω όχι...

Η τσα2 όμως χτύπησε την πόρτα και φώναξε....και εκεί που πήρα απόφαση ότι φάγαμε δεύτερη ήττα διαδοχική, η Αλιόνα με "κούφανε"....Βγήκε έξω, σαλονάρισε, καραμούζιασε την τσα2 που χτύπησε πόρτα και ξαναμπήκε μέσα σε εμένα....Στήθηκε υποδειγματικά απέναντι από τον καθρέφτη ώστε να βλέπω τον υπέροχο κώλο της και ξεκίνησε την στοματική της ωδή...Ξανά σάλιο, άφηνε να τρέξει πάνω στο κεφαλάκι του πέους μου και απότομα τον έπαιρνε όλο πάλι μέσα της, άρμεγμα και ρούφηγμα των @@ και λίγη χειρομάλαξη....Ένιωσα το τέλος να πλησιάζει, οπότε καταλαβαίνοντάς το από τις συσπάσεις και το τέντωμα του πεόυς μου, επιτάχυνε το ρούφηγμα και τη διείσδυση, με τον ίδιο ερωτισμό μέχρι που μέσα σε απίστευτα κύματα ηδονής "κατέθεσα" τα υγρά μου μες στο στοματάκι της που δεν άφησε να πάει σταγόνα χαμένη....

Δεν πρόκειται να ξαναφέρω αντίρρηση ποτέ σε γνωστούς φίλους και συναγωνιστές που τόσα χρόνια με είχαν πρήξει για την Αλιόνα, αλλά και επίσης δεν πρόκειται να ξαναπώ ποτέ για τίποτα. Μια κυρία που την απαξίωνα χρόνια, λέγοντας βλακείες σα δικαιολογίες μου προσέφερε μια από τις καλύτερες εμπειρίες της ζωής μου, και το καλύτερο στοματικό μέχρι σήμερα και αμφιβάλλω να θα υπάρξει καλύτερο. Η Αλιόνα αποδείχθηκε άριστη επαγγελματίας, γλυκύτατη και πολύ φιλική, τίμησε στο έπακρο το 20άρικο, ενώ φεύγοντας, βγήκε από το κουζινάκι και με χαιρέτησε δίνοντάς μου ένα φιλί....την άλλη φορά θα πάω μόνο για το στοματικό της...Κουλ

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2014
ΓλώσσαΦιλαράκο! πριν μια εβδομάδα την πείρα. Κυριακή βράδυ,ειταν. Είναι γαμω! ξέρει να σε κάνει να χύνεις. Ξέρει να γαμιεται, ξέρει να σε ρουφά. Είναι ΚΑΥΛΑ!!!Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσαΚατσικογάμης
12 Ιανουαρίου, 2014
kαλησπερα τα εχουμε πει οτι η ουκρανα αλεπου ειναι κατηγορια απο μονη της δεν ξερω πως τα καταφερνει εχει ξεγελασει το χρονο καλως ηρθες στο fun club+1
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2