Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εισοδος στον οικο,αλλα 4 ατομα περιμεναν στο σαλονι, η Αλέξια βγηκε απο το δωματιο ολογυμνη, η τσατσα ειπε το προγραμμα και 15ε αντιτιμο,
ολοι σηκωθηκαν και εφυγαν με την τσατσα να λεει ειρωνικα: σας φανηκαν πολλα τα 15 ; Η Αλεξια ειναι ενα ψηλο κοριτσι
με μαυρο μακρυ μαλλι μπουκλες συμπαθητικο προσωπο μεγαλα βυζια ψιλοπεσμενα ala κορινας ιασ 20/ Κ23 πολυ καλο κορμι για την περιοχη
το δερμα της δεν ειχε την υφη που θελω απο μια γυναικα ηταν καπως τραχυ οχι λειο,για τα γουστα μου υπαρχουν και καλυτερα κορμια απο αυτην.
Πληρωσα και μπηκα στο δωματιο μετα απο λιγο ηρθε η Αλεξια με εσωρουχα πανω κατω,ειναι ευδιαθετη και μιλαει πολυ,μου περασε σκουφο
και αρχισε μια πιπα με πολυ χερι σχεδον σα να μου τραβαγε μαλακια,την σταματησα και της ειπα να ανεβει απο πανω οπου ανεβοκατεβαινε
αμηχανα και γρηγορα μαλλον ειχε ξεχασει οτι καβαλαει καβλι,την εστησα στα τεσσερα αλλα η αισθηση απο την πολυ κρεμα με χαλαγε
για αυτο την εβαλα σε κανονικη σταση με την Αλεξια να κρατα αμυντικη σταση και να μη θελει να πεφτω πανω της.Κατα το τελος
η ιδια μου μου ελεγε οτι την κουρασα και οτι πρεπει να τελειωσω,μετα απο λιγο τελειωσα...
Επισης κατι που παρατηρησα ειναι οτι τα μαλλια της μυριζαν πατατες τηγανητες μαγειρευε πιο πριν ποιος ξερει...

Συμπερασμα δικο μου: Μια ομορφη κοπελα με ωραιο κορμι μου θυμιζει σε εμφανιση πολυ την τζεσικα απο Λεων 28
οροφος αλλα με βυζια,ειναι απειρη στο γαμησι,δε συστηνετε σε καμμια περιπτωση για GFE.Τα 15ε της πεφτουν πολλα.
Ευχομαι να περασετε καλυτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2013
Μην ξαναπάς.....άκου λέει "πατάτες τηγανιτές" το βόδι..... Ωραίος ρε Μήτσο....Γερο-μύστης
19 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2