Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
την Αθηνά δεν την ήξερα, την είδα πρώτη φορά την περασμένη εβδομάδα.
από εμφάνιση, έχει αρκετά ωραίο πρόσωπο και έκφυλο, χειλάρες βαρβάτες, και όπως είναι ήδη γνωστό από προηγούμενες περιγραφές, βυζάρες γαμάτες ΈρωταςΈρωταςΈρωτας.
η κωλάρα της αρκετά αφράτη με ίχνη κυτταρίτιδας αρκετά.
ήρθε στο δώμα, άρχισε τα φιλιά στον λαιμό όπως ήμουν όρθιος, με προσπάθεια από πλευράς της και για γλωσσόφιλα, χωρίς να ενδόσω.
έσκυψε γονατιστή, αφού ρώτησε αν θέλω λάστιχο καθάρισε την τσαπού με το μαντηλάκι και άρχισε το τρομπόνι. έκανε ένα δύο βαθιά ρουφήγματα και μετά για να τα αποφύγει ανέβηκε στο κρεβάτι και συνέχισε με μία εντελώς απλή και τυπική πίπα.ΘυμόςΘυμόςΘυμός.
πέρασμα λάστιχου και γύρισμα στα 4 για είσοδο στην μουνάρα της. δεν μπορώ να πω, το στήσιμό της ήταν γαμάτο ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης. έλεγε και τις ... μαλακίες της (γάμα την μουνάρα μου, έτσι μωρό μου πιάσε πάτο κλπ.).
μου είπε βάλε μου και κωλοδάκτυλο γιατί μου αρέσει Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;.
σε πρόταση να της βάλω την τσαπού, αρνήθηκε λέγοντας ότι το δάκτυλο το αντέχει, την τσαπού όχι Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.
τότε έπεσε και η ατάκα: καύλα τέτοιο πάτο είναι κρίμα να μην δίνεις στον λαό σου. και η απάντηση!!!! θα τον δώσω μωρό μου!!!!!!
μετά βγάλσιμο του λάστιχου και με παίξιμο στις βυζάρες της, ήρθε το τέλος Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης.
καλή η φάση, αλλά όχι ότι είναι και η τρομερή γκόμενα που κάνει το τρομερό γαμήσι!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
1.697
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού