Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μικρη βολτα στη φυλης και ο δρομος με εβγαλε στο φ109 απο περιεργεια για να δω την περιφημη Αννουλα πιτσος καθως δεν την γνωριζα,(ισως ειμαι και ο μονος!! )
Η Αννουλα ηρθε στο σαλονι και ειδα ενα γλυκο πονηρο σεξι προσωπακι με ωραια ανασηκωμενα μαγουλακια, βυζακι μετριο, κωλαρακι στητο και σφριγηλο, ηταν στο υψος μου 1,74
φορωντας τα τακουνια της, τα μαλλακια της μαυρα δεμενα κοτσο.
Ηρθε και με πηρε αγκαλια μου εδωσε φιλακι στο μαγουλο οπου και ανταπεδωσα και ταυτοχρονα χουφτωνα το κωλαρακι της,μου ειπε να περασω μεσα και οτι θα περασω υπεροχα μαζι
της κανοντας μου μια αξεχαστη πιπα.Ενεδωσα και εισηλθα στο δωματιο.
Η Αννουλα ηρθε μετα απο 2-3 λεπτα ξαπλωσε διπλα μου και αρχισε να ανοιγει το προφυλακτικο,πριν με καπελωσει της ειπα αν θελει να μου παρει ασκουφωτη πιπα και δεχτηκε
χωρις δισταγμο,ακολουθησε βαθια ωραια πιπα με φτυσιματα και περασμα απο μπαλες.Την εβαλα στα 4 και της εριξα μερικες δυνατες διεισδυσεις χωρις παραπονα απο την ιδια,
γυρισμα σε κανονικη σταση οπου η αννα γαντζωθηκε πανω μου με χερια και με ποδια αρχισε να μου γλειφει το λαιμο να μου χουφτωνει τον κωλαρακο και να με τραβαει για να μπαινω
πιο βαθια μεσα της, εκανε σα λυσσασμενη λες και ηταν αγαμητη κανα χρονο,η γλωσσα της πηγαινε παντου στα μαγουλα μου στα χειλη μου,επιχειρηθηκαν απο μερους της και γλωσσοφιλα
αλλα δεν ηθελα εγω.... μονο σε αυτη και στη Μονικα απο κασσανδρας μου εχει τυχει τετοια περιπτωση.
Και ενω ο κανονικος χρονος παραμονης μου στο δωματιο ειχε περασει προ πολλου η Αννα με μια τεχνικη οπου δεν εχω ξαναδει εχωσε καταδρομικα το χερι της και επιασε τα μπαλακια
μου τα οποια και ζουλαγε σαν να τα αρμεγει,ομολογω οτι ηταν ωραια φαση και γουσταρα,αυτη κατι ηξερε βεβαια γιατι ετσι προκαλεσε το χυσιμο μου.
Δεν της εγινε προταση για χυσιμο στο στομα και για εισοδο σε κωλο καθως δεν προλαβα Μεγάλο χαμόγελο την επομενη φορα....

Σιγουρα η Αννουλα ειναι μια τιμια καταθεση και θα ξανατιμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2013
ο δρομος με εβγαλε στο φ109 απο περιεργεια για να δω την περιφημη Αννουλα πιτσος καθως δεν την γνωριζα,(ισως ειμαι και ο μονος!! )

Αδυνατώ να το πιστέψω από εσένα...
Παρόλα αυτά θα ξεχάσεις την Μαρία σου για καιρό μου φαίνεται!!!Μεγάλο χαμόγελο
Βάση των λεγομένων σου (ασχέτως τι άποψη έχω εγώ και οι περισσότεροι για την Άννα) είναι πως έβαλες μικρό βαθμό στην Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλαςΛύπη7), ενώ από θέμα εμφάνισης για μένα παίρνει άνετα το (8)!
Παρά ταύτα από έμενα έχεις τη θετική μου ψήφο και για την ωραία σου κριτική κυρίως!
+1 (2/2)
09 Δεκεμβρίου, 2013
+1,Μήτσο.......Σπασίκλας
10 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω για την θετικη !! ειμαι λιγο δυσκολος στη βαθμολογια, 8 θα εβαζα σε Ανκα ή Κατριν την Αννα δεν την εχω ισοδυναμη με αυτες ειναι ενα κλικ κατω, 9-10 θα εβαζα σε στουντιοκοριτσα,
συμμετοχη ισως την αδικει το 7 καθως ηταν ορμητικη και λυσσασμενη ισως να επρεπε για 8 ή παραπανω, συμφωνω.
10 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω bill !!!
10 Δεκεμβρίου, 2013
η Πίτσος είναι στο τοπ3 μαζί με νικόλ στη φυλης , καλά έκανες και δεν της έκανες γλωσσόφιλο ... φοβερή η συμμετοχή της
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5