Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα απο τα καλα σχολια που διαβασα για την αθηνα ειπα να την τιμησω κι εγω...η επισκεψη εγινε γυρω στη μια το μεσημερι..αν και ειχε καλη μερα δεν περιμενε κοσμος στο σαλονι αλλα κ τα δυο δωματια ηταν γεματα..μικρη αναμονη λοιπον και σκαει το μωρο στο σαλονι...ξανθια με μαλια μεχρι λιγο πιο κατω απ τους ωμους,ζουμερη με βυζαρες και πολυ σεξυ και πολλα υποσχομενα βλεμα!!!απιστευτες πρασινες ματαρες (ισως ειναι φακοι,αλλα χεστηκαμε..)στα του δωματιου τωρα,μπηκε με κεφι και με τρελα χαμογελα,την περιμενα ορθιος με αγκαλιασε και με αρχισε στα γλωσσοφιλα με χαιδευε στο καυλι ενω εγω χουφτωνα βυζαρες και κωλαρα λεγοντας της πως ειναι μουναρος!!!ξαπλωσαμε στο κρεβατι και συνεχισε με γλυψιματα σε ολο το ανω μερος του κορμιου σε ντονο στυλ ενω μου τον επαιζε και αφου με ρωτησε ξεκινησε μια καλη σχετικα ακα πιπα ενω μου μιλουσε προστυχα....καυλωσα τρελα,καπου εκει της ειπα να το παμε πιο χαλαρα και αισθησιακα συγκεκριμενα της ειπα καντο σαν να με γουσταρεις...η απαντηση τησ?μα σε γουσταρω μωρο μου!!μετα ολα εγιναν σαν να ηταν η γκομενα μου..μαλιστα μου ειπε καθοδηγησε με να γνωριστουμε....μου αρεσε η ολη φαση!δυο στασεις ιεραποστολικο οπου με κοιτουσε μεσ τα ματια και στα 4 οπου τελειωσα!!αα επαιξε και 69!!οταν ντυνομασταν ηρθε διπλα μου ενω εγω τσεκαρα το κινητο μου μου ειχε αφησει μηνυμα και αναπ η δικια μου και ειδε τη φωτο της...η κοπελα σου μου λεει??ναι απαντω!!!ειναι ομορφη μου λεει γλωσσοφιλο και αποχωρησε!!!αυτα ειναι σκεφτηκα!!Κουλπερασα πολυ ομορφα χωρις ενοχλησεις ο χωρος αξιοπρεπης και καθαρος!!πιστευω πως αξιζει η αθηνα!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2013
Μόνο μη σε πετύχει ο Picker που γαμάς στα μπουρδέλα κρυφά από τη γκόμενα και σε καταχεριάσει!!!!Μεγάλο χαμόγελο
09 Δεκεμβρίου, 2013
Τ να παιζει καποιος με το κεφαλι του με 69 και με ακαποτο ειναι δικό του θεμα. Τα Σεξουαλικως μεταδιδομενα νοσηματα πασης φυσεως κολλανε (ναι ειναι γεγονος) και απο φαινομενικά καθαρες κοπελες. Τις ιδιες υπηρεσιες με ακαποτο εκανε και σε ενα πρεζακι που δεν τον ειχε παρει χαμπαρι, και σε εναν φορεα με ηπαττιτιδα C, που δε φαινεται εκ πρωτης οψης και...και ...και...
Συνεχιζε να παιζεις ρωσικη ρουλετα και οταν θα σου ερθουν τα κακα μαντατα θα χτυπας το κεφαλι σου. Ασε που πιθανον να εχεις κολησει και καμια γκομενα με τα μυαλα που κουβαλας.

Δεν το λεω για τη συγκεκεριμενη κοπελα το λεω για ολες. Δεν το λεω για εσενα μονο το λεω για ολους.
Οταν παει να παιξει ακαποτο(που ναι ειναι πιιο ωραια) απλα λεμε οχι.
Γλυφομουνι σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση.
09 Δεκεμβρίου, 2013
Σωστός ο magusta, απο μένα +1
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3