Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 210 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε Κυριακή απόγευμα στις 17.40 , έκανα μια μικρή βόλτα στο Μεταξουργείο , έχοντας μπει πριν σε περίπου δέκα σπίτια όπου δεν είδα τίποτα που να μου κάνει κλικ , είδα εδώ την Σιμόνα και είπα να περάσω μιας και δεν είχα άλλο χρόνο για τσάρκα στην διάθεση μου , η Σιμόνα είναι μια καστανή Ρουμάνα πιτσιρίκα 20 χρονών με ωραίο λεπτό σώμα , ωραίο κωλαράκι και 1.5άρι βυζί , είναι ωραίο πιπίνι και το ξέρει μίας και στο σαλόνι βγαίνει αεράτη και με υφάκι , έδωσα το 10εύρω και πέρασα στο δωμάτιο , το πιπίνι δεν άργησε να έρθει , αφού ανταλλάξαμε κάποιες κουβέντες στην αρχή και αυτή είχε στυλάκι , χάρη κάνω που είμαι αυτή την στιγμή μαζί σου , είχα βεβαιωθεί ότι δεν θα τα πάμε καλά , εν μέρη διαψεύστηκα , τι εννοώ , ναι μεν ήταν σχετικά δεκτική , αλλά...βιαζόταν από την αρχή και κοιτούσε τους τοίχους....τα προκαταρκτικά της αναλώθηκαν στο να μου πιάσει τον πούτσο και να μου τον παίζει άγαρμπα , πέρασμα προφυλακτικού με το που ήρθα σε στύση , πίπα μέτρια , της είπα να γυρίσει σε 69 , το έκανε αλλά σχεδόν στο λεπτό σηκώθηκε από μόνη της , για να κάνουμε και σεξ όπως μου είπε ,έβαλε αρκετή κρέμα και πρώτη στάση της είπα να ανέβει από πάνω , και εσύ έτσι θές μονολόγησε αλλά ανέβηκε , εννοείτε καμιά συμμέτοχη , την άλλαξα γρήγορα στάση και την έστησα στα τέσσερα για να βλέπω το ωραίο κωλαράκι της , άρχισα να την γαμάω και ξαφνικά αρχίζει τα αχ βαχ ναι μωρό μου έτσι έτσι και ύστερα από κάνα 2λέπτο μου λέει να τελειώσω γιατί πρέπει να φύγει για να μην της φωνάξει η τσατσα , την προσγείωσα απότομα λέγοντας της ότι αν δεν τελειώσω δεν θα πάει πουθενά , συνέχισα να την γαμάω στα τέσσερα και απλά απολάμβανα το ωραίο της κορμάκι , μετά από λίγο τελείωσα , στο δωμάτιο έκατσα 8-9 λεπτά , μια κατάθεση που θα ξεχαστεί γρήγορα , πολύ ωραία κοπελίτσα αλλά με εμένα ούτε έτυχε ούτε πέτυχε τίποτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
225.543
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού