Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τετάρτη πρωί και 4η μέρα σερί που τρυγυρναω στην φυλής με τον ίδιο πάντα στόχο στο μυαλό μου bullseye για κωλοτρυπιδα . Ανεβαίνω στον επάνω όροφο του εν λόγω ιδρύματος και ενώ η τσατσα λέει τα γνωστά full προγράμματα κωλο ξεσκουφωτο τελειωτικό κλπ εμφανίζεται η Μπάρμπαρα η τσεχα και παθαίνω πλάκα την ήξερα από παλιότερα αλλά τρόμαξα να την γνωρίσω αδυνατισε πολύ και φέρνει στο πρόσωπο (δεν θέλω να ακουστω ιεροσυλος) την Μπελουτσι παρόλο που όταν ανοίγει το στόμα της ´θα περασεις?¨ με ρώτησε η ομιλία με την βαριά προφορά σε προσγειωνει. Τέλος πάντων full προγραμμα έχει , μουναρος έγινε , δίνω το εικοσαυερω και μπαίνω. Μετά από λίγο πέρασε μέσα και είχα την ευκαιρία να χαρώ το κορμί της τώρα που αδυνατισε πολύ και έγινε μουναρος , το καλό με την Μπάρμπαρα είναι ότι σε αφήνει να χουφτωσεις να γλυψεις με την ψυχή σου δεν είναι μυγιαγγιχτη. Επίσης δεν ξέρω αν τα τσούζει η έχει μούρλα με τον πουτσο αλλά σου δίνει την εντύπωση ότι γαμιεται λες και δεν υπάρχει αύριο και είναι το τελευταίο γαμησι της ζωής της. Το χτύπημα στην πόρτα από την τσατσα ήταν το μόνο βέβαιο με τόσες στάσεις που αλλάξαμε αλλά η Μπάρμπαρα την έγραψε στο μουνι της και συνέχισε να με παίρνει βαθιά στο κωλαρακι της στα τέσσερα όπως την είχα στημένη το μόνο που κατάφερε η τσατσα ήταν να καθυστερήσει την κατάθεση στο βάθος του κωλου της Μπαρμπαρας.. Θα την ξαναδώ σύντομα και γιατί μου άρεσαν πολύ οι αλλαγές στην εμφάνιση αλλά και γιατί η Μπάρμπαρα ξέρει το άθλημα και όπως είπα μάλλον έχει τρέλα με τον πουτσο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
27
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2013
Ποτέ δεν ήταν όμορφη, απλά τώρα αδυνάτησε λίγο όμως τα σημάδια της χαλάρωσης από το αδυνάτισμα ήταν εμφανή στο σώμα της, όσο για την συμπεριφόρα της μην πω και τίποτα άλλο, τα αφήνω ασχολίαστα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1