Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Παρασκευή απόγευμα στις 20.10 , μέρα της ονομαστικής μου εορτής και σφήνα ανάμεσα σε δυό συναντήσεις για καφέ , βρήκα χρόνο στο μεσοδιάστημα για μια κατάθεση σε μια κοπέλα που μου αρέσει πολύ , δεν την είχα πάρει και έμαθα πώς επέστρεψε.
Μπήκα στον οίκο και περίμενα , μετά από κάνα πεντάλεπτο ήρθε το μωρό(έκφραση billy 13…) , καστανόξανθη με το μαλλί λίγο κάτω απο το ύψος τον ώμων , κανονικό σώμα ωραίο κώλο και πόδια και 2άρι + βυζί πολύ καλοσχηματισμένο , το σαλονάρισαμα της αρκετά βαριεστημένο , μου θύμισε το σαλονάρισμα που έκανε όταν πρωτοεμφανίστηκε , με το πέρασμα του χρόνου είχε βελτιωθεί αρκετά και έπαιρνε στάσεις και σε καυλάντιζε.. ίσως θέλει χρόνο να ζεστάνει τις μηχανές.
Μπήκα στο πρώτο αριστερά δωμάτιο , δεν λειτουργεί ο κλιματισμός και εννοώ σωστά , διότι θόρυβο κάνει...ενώ το στώμα στο κρεβάτι είναι κάπως......
Στο δωμάτιο η Ανκα ήρθε μετά απο κάνα δίλεπτο , έβγαλε το στρίνγκ της και τα τακούνια της και ξάπλωσε παράλληλα δίπλα απο το κορμί μου , μιλάει αρκετά καλά τα ελληνικά αν και απο μικρή συζήτηση που κάναμε μου εκμυστηρεύτηκε ότι κάποιες φορές κάνει ότι δεν καταλαβαίνει....την έδωσα για να το έχετε υπόψιν σας , είπε ότι είναι απο την Πολωνία 21 χρονών και δεν έχω κανένα λόγο να το αμφισβητήσω. Την έφερα πιο κοντά στο κορμί μου και άρχισα να πιπιλάω τίς ρόγες της και να χουφτώνω τα βυζιά της και το μουνάκι της ,μου είπε μόνο να μην βάλω δάχτυλο μέσα , αυτή έπαιζε με αργό ρυθμό τον πούτσο μου . Τής είπα να ξαπλώσει ανάσκελα , κατέβηκα ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι , έβγαλε και μερικές ψευτοκραυγούλες , πέρασμα προφυλακτικού , άρχισε πίπα αρχικά χρησιμοποιώντας αρκετά και το χέρι της , κάτι που όταν της είπα να μην το κάνει το σταμάτησε , η πίπα της ήταν καλή βαθιά , πέρασμα απο τα αρχίδια δεν έκανε , με ρώτησε πώς θέλω , της είπα ότι θέλω να την πάρω πισωκολλητά στα όρθια, φόρεσε τα τακούνια της και πήγε και στήθηκε στον τοίχο , ωραίο στήσιμο και ακόμα πιο ωραίο θέαμα , δεν μπόρεσα να αντισταθώ και για κάνα 2λέπτο της έγλυψα πάλι το μουνάκι της(την πρόλαβα πριν βάλει κρέμα). Αφού έβαλε λίγη κρέμα στο μουνί της μπήκα μέσα της , διόρθωσε απο μόνη της λίγο την στάση του σώματος της ώστε να μπορώ να την γαμάω πιο εύκολα , αντέχει και πιο δυνατούς ρυθμούς στο πισωκολλητό απ ότι διαπίστωσα ενώ έπαιζε και με το μουνάκι της ανά διαστήματα , δεύτερη στάση στην καρέκλα , καρεκλάτο για πολύ λίγο μίας και η καρέκλα είχε αντίθετη άποψη απο την δική μας και για να μην συμβεί κανένα απρόοπτο μετακινηθήκαμε στο κρεβάτι συνεχίζοντας στην ίδια στάση , τρίτη και τελευταία στάση στα τέσσερα όπου μετά απο λίγο τελείωσα , στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 12 λεπτά αλλά να αναφέρω ότι έχω την εντύπωση βλέποντας την συμπεριφορά της ότι δεν θα είχε πρόβλημα αν καθόμασταν κι άλλο , δεν παίρνει πρωτοβουλίες , δεν κάνει έξτρα δεν δίνει γλωσσόφιλα ,αλλά είναι δεκτική παίρνει καλές στάσεις και είναι και μουνάρα , για μια φορά ,εκτός αν κάποιος αποκτήσει χημεία μαζί της , είναι καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 08, 2013
Όνομα κοπέλας
Άνκα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.670
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού