Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το σκοτάδι είχε πυκνώσει για τα καλά όταν περνούσα στη μικρή αυλίτσα αυτού του γραφικού μπουρδέλου στην άκρη της ομώνυμης οδού, πολύ κοντά στις γραμμές του τραίνου, σε μία ήσυχη γειτονιά μ' ερειπωμένα νεοκλασικά.
Στον σκοτεινό διάδρομό του, ο οποίος χρησίμευε ως χώρος αναμονής-παρουσίασης, κάθισα σε μία από τις φθαρμένες πολυθρόνες.
Μία γυναικεία φιγούρα εμφανίστηκε από το βάθος και περπατώντας προς το μέρος μου ρώτησε:
– Τί κάνεις;
– Γεια σου! της είπα αποφεύγοντας το τετριμμένο και αναμενόμενο "καλά".
Επρόκειτο για μία ξανθιά γυναίκα, που έπρεπε να διήνυε την τέταρτη δεκαετία της ζωής της*, με τα ίσια μαλλιά της να φθάνουν έως τους ώμους, καθημερινό μέτριας εμφάνισης πρόσωπο, δύο μεγάλα ευειδή ημισφαίρια μπροστά απ' το στέρνο της να μαγνητίζουν το λάγνο ανδρικό βλέμμα, μάλλον κανονικών κιλών και μέτριου ύψους.
– Είναι πολύ ωραίο το πρόγραμμά μου αγάπη μου˙ πολύ ωραίο τσιμπουκάκι, 69, όλες τις στάσεις, ελεύθερα πιασίματα και αυταρχικό! Είμαι πολύ γλυκιά στο δωμάτιο, δεν βιάζομαι και περνάμε σούπερ!
– Και πώς σε λένε;
– Ε;
– Πώς σε λένε;
– Λίζα με λένε!
– Λίζα...
– Ελα να κάνουμε ωραία τρελά παιχνιδάκια μωρό μου, να σου αρέσει και να περάσεις τέλεια μαζί μου!
– Καλώς, εντάξει. Για να σε δοκιμάσω Λίζα!
– Ναι αγάπη μου! είπε με ανακούφιση.
Με οδήγησε στο δωμάτιο που βρισκόταν μπροστά απ' την εξώπορτα.
– Εδώ ε; ρώτησα.
– Ναι αγόρι μου, ναι!
– Περίμενε...έκανα και βγάζοντας απ' το πορτοφόλι μου ένα 20άρι τής το έδωσα.
» Ελα σε κανένα 3λεπτο για να προλάβω να πλυθώ! συμπλήρωσα πριν κλείσω την αψηλή παλιά ξύλινη πόρτα˙ η οποία δεν έκλεινε και καλά...
– Ναι ναι αγόρι μου, με την ησυχία σου αγόρι μου, με την ησυχία σου, δεν βιαζόμαστε, χαλάρωσε!
Στο ευρύχωρο δωμάτιο, με το μακροσκοπικά καθαρό πανωσέντονο, θετική εντύπωση μού προξένησε το σχετικά χαμηλό ύψος του νιπτήρα, που έκανε πιο εύκολο και αποτελεσματικό το τοπικό πλύσιμο της γεννητικής περιοχής μου, ενώ αρνητική εντύπωση, η μυρωδιά τσιγάρου αναμειγμένη με αρωματικό χώρου. Εμετικός συνδυασμός!
– Τί κάνει η αγοράκλα μου; ρώτησε η Λίζα μπαίνοντας.
Είχαν περάσει 9 λεπτά από τη στιγμή που την είχα πληρώσει.
– Καλά! απάντησα.
Τελικά δεν το απέφυγα!
– Μπράβο αγάπη μου! είπε επιδοκιμαστικά.
Αφησε το προφυλακτικό στο κομοδίνο και με μία κίνηση εμφάνισε τους γυμνούς βύζους της!
Με αστράφτοντα μάτια από λαγνεία και καύλα τους έπιασα, στην αρχή με τρυφερότητα, διαπιστώνοντας τη μαλακότητα και την αφρατοσύνη τους, στη συνέχεια όμως άρχισα να τους μαλάσσω δυνατά, περνώντας τις ρώγες των δαχτύλων μου πάνω από τις, σαν μικρές ψωλές, θηλές τους.
Δεν άργησα να "βάλω" και την καταπιώνα μου στο παιχνίδι.
Κατ' αρχάς, με την άκρη της ευκίνητης γλώσσας μου ράπισα εκείνες τις "ψωλίτσες" εναλλάξ, ενώ στη συνέχεια κόλλησα το στόμα μου σα βδέλλα πάνω τους και άρχισα να τις ρουφάω-πιπιλάω, νιώθοντάς τες να καυλώνουν ανάμεσα στα υγρά μου χείλη.
Ο πούτσος μου είχε σκληρύνει αρκετά˙ τον ψηλαφούσα!
Ενώ στην κορυφή του ήταν κομματάκι υγρός˙ τον ένιωθα!
Την ολοκλήρωση της στύσης τη διαπίστωσε και εκείνη, με αποτέλεσμα την επόμενη στιγμή να με πιπώνει βαθιά και γρήγορα, δια μέσου ενός λεπτού ελαστικού με το οποίο πριν είχε φροντίσει να καλύψει την ψωλή μου.
Τη γάμευσα στη στάση συνουσίας των ανόων ζώων, βυθίζοντας το καυλί μου στη μουνοσύραγγά της μέχρι τη ρίζα του και ακολούθως αποσύροντάς το μέχρι τη βάση τού καυλού, για να το σπρώξω πάλι πίσω, ξανά και ξανά, σε μία μονότονη παλινδρομική κίνηση!
Χρειάστηκαν κάποια λεπτά της ώρας και αρκετές δεκάδες γαμικές ωθήσεις μέχρι, εν μέσω δικών μου ηδονικών μυκηθμών, να γεμίσει ο λευκός κολλώδης οπός μου τη θηλή τού προφυλακτικού.
Εφυγε αφού πρώτα μ' ευχαρίστησε, προσθέτοντας πως περίμενε να με ξαναδεί σύντομα.
Ο βασικός τώρα λόγος που πέρασα, ήταν το πλούσιο, βαρύ, καλοσχηματισμένο φυσικό στήθος της και η έντονη επιθυμία μου να "παίξω" μαζί του.
Αφού με άφησε να του κάνω ότι ήθελα καύλωσα αρκετά, μέχρι εμφάνισης προσπερματικού υγρού, οπότε η μία και μοναδική ερωτική στάση που δοκίμασα ήταν αρκετή για τη σεξουαλική εκτόνωσή μου.
Με την ηδονή που είχα δοκιμάσει θα μπορούσα πολύ εύκολα να εκτονωθώ αυνανιζόμενος, βυζαίνοντας παράλληλα τα μαστάρια της.
Ομως η χούφτα δεν έχει την ίδια γλύκα με το λιπασμένο μουνί, οπότε προτίμησα το δεύτερο.

*Απλά να υπενθυμίσω, πως η τέταρτη δεκαετία της ζωής διαρκεί από τα 31 μέχρι και τα 40 χρόνια ενός ανθρώπου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.957
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Νοεμβρίου, 2013
Χωρις να θελω να στο παιξω μαγκας φιλε απλα μια διορθωση κανω η τεταρτη δεκαετια της ζωης ενος ανθρωπου διαρκει απο τα 30 μεχρι τα 39 χρονια! Χαμόγελο
01 Νοεμβρίου, 2013
Άλλη μία ωραία περιγραφική κριτική σου!Γερο-μύστης
Να υποθέσω πως ο άσσος (1) στη βαθμολογία: "Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου:" οφειλόταν στην ανυπαρξία αυτού/ης;
+1 (6/7)
03 Νοεμβρίου, 2013
9η ψήφος!

Είσθε μεγάλος καυλιάρης...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3