Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφού πέρασα με Αλίσια-Φ.67 και έφαγα μπουγάτσα μαζί με Πρόεδρο sotirof,γυρίσαμε Φυλής να δούμε τις υπόλοιπες κοπέλες!


Δεν είχα σκοπό να περάσω και με 2η κοπέλα εχθές.....αλλά μόλις είδα την κούκλα - με λευκά εσώρουχα -,έπαθα παράκρουση......παίρνοντας το ρίσκο και εξηγούμαι!

Η υπηρεσία στεκόταν έξω από την πόρτα του δωματίου που ήταν ο προηγούμενος πελάτης....... Με το που βγαίνει έξω του ρίχνει μια καραμούζα του μαλάκα που ήταν δικιά του.......
Ο τύπος τι είχε κάνει.....είχε χτυπήσει την μικρή δυνατά στον πισινό της...παραπάνω από τα όποια επιτρεπτά όρια!

Αφού είδα ότι η μικρή ήταν ΟΚ,αποφάσισα να δώσω τα 20€ και να περάσω δωμάτιο!

Αφού ξεντύθηκα,μπήκε η Τζούλια την ώρα που πλενόμουν στον νιπτήρα.......
Έχει μάθει κάποιες λέξεις πλέον και η επικοινωνία είναι καλύτερη,αν και στα Αγγλικά μιλάγαμε πάλι από συνήθεια!

Ήρθε και τρίφτηκε απάνω μου δίνοντας μου κάποια παιχνιδιάρικα φιλάκια στα χείλη.....ενώ κρατούσε το εργαλείο μου που έγινε πέτρα κατευθείαν.....

Την γύρισα σε 69,αφού εχθές είχα απίστευτη ανάγκη να γλύψω μουνάκι - κωλοτρυπίδα (όπως της Αλίσιας πιο πριν)...αφού πάντα είναι πεντακάθαρη!
Το τσιμπούκι της είναι ακόμα μέτριο αλλά δεν με ενδιαφέρει και πολύ......γίνομαι ντούρος πάντα μαζί της!

Αφού ήμουν έτοιμος ανέβηκε πάνω μου μόνη της και με καβάλησε μια χαρά,ξεκινώντας τα γλωσσόφιλα......
Σε αυτήν την στάση μείναμε ώσπου έκανα την έκπληξη,ζητώντας της να πάμε πλαγιαστά..........
Συγχρόνως χούφτωνα τα βυζάκια της και έγλυφα τα αριστερό αυτάκι της,πράγμα που την είχε καυλώσει......λέγοντας κάτι Ισπανικά.........

Τέλος 3η στάση ιεραποστολικό με την Τζούλια να δίνει ρέστα αφού έπεφτε πάνω μου με δύναμη και μου έδινε γλωσσόφιλα.....μέχρι που τελείωσα....

Δεν βιάστηκε και έμεινα μια στιγμή μέσα της,πράγμα που μου άρεσε πολύ!


Συμπέρασμα........

Η κοπέλα είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει....έχουμε χημεία και περνάω πάντα καλά......
Στο δωμάτιο έμεινα 17 λεπτάκια....... -δεν ξέρω αν αφήνουν τόση ώρα άλλους όπως έχω γράψει πάλι- και φυσικά θα τιμηθεί και πάλι!
Καλές καταθέσεις!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
205
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Οκτωβρίου, 2013
Βασιλάκη…...Εντάξει για το AIDS δεν έχεις ακούσει τίποτα…ΜαλακίαΜαλακία Αφού γλύφεις από τα πόμολα της πόρτας μέχρι και το κορίτσι…… Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! Ότι υπάρχουν και κανονικές γυναίκες το ξέρεις…? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ; Κάτι δεν πάει καλά παίχτη… Χμμμ; η είσαι κράχτης των μαγαζιών…? Χμμμ; Η είσαι πολύ χάλιας βρε αδελφάκι μου…! Μεγάλο χαμόγελο Σημ στο σπίτι πλένετε ο κόσμος όχι στα μπουρδέλα!!!!! Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Z
z4
28 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μιχαλάκη,αν κρίνω από το προφίλ σου....και την φωτό στην παραλία.....γελάει ο κόσμος μαζί σου......ΓαμήσουΜαλακία
Εγώ γαμάω και εκτός χώρου.........Κατσικογάμης
28 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μιχαλακη μας εχεις πριξει τα @@ ρε αγορι μου..
Οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται..
Κατσε εσυ να τον παιζεις σπιτι με καποτα βλεποντας τσοντες και να γλυφεις την οθονη του PC και ασε μας εμας να ψοφησουμε γλυφοντας μουνια..
Καλα για κανονικη γκομενα που ειπες δε το συζητω να γαμησεις ποτε, μολις ειδα φωτο σου πεθανα στο γελιο Γλώσσα
C
COBRA1986
28 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποιος αγύμναστος και άσχημος,από τον z4 πεθαίνεις.........ΓλώσσαΚατσικογάμης
28 Οκτωβρίου, 2013
σκιστηνε μπιλλυ μη μασας ειμαστε μουνακηδες ρε..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5