Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Mπαίνοντας στο μπουρδέλο είδα την Άννα να μπαίνει σε άλλο δωμάτιο,μηχανικά πλήρωσα λοιπόν τα φράγκα και μπήκα κι εγώ.Η Άννα είναι ώριμη ξανθιά στρουμπουλή πουτάνα
με μεγάλα βυζιά και ζουμερή κωλάρα,έχει πολύ έκφυλο πρόσωπο και πάντα μαζί της περνάω καλά.Σαν τρανή ξεσκίστρα που είναι κάνει φουλ πρόγραμμα μιας που έχει
τα προσόντα να το υποστηρίζει πολύ καλά.Με την Άννα μου ξυπνούν άγρια ένστικτα και ζω οριακές καταστάσεις.
Αφού γδύθηκα ξάπλωσα στο κρεβάτι και χούφτωσα τ'αρχίδια μου,κατάλαβα ότι θα δεχόταν ένα καλό χυσολούσιμο στο πρόσωπό της.Χαλάρωσα και περίμενα οπότε κι έσκασε μύτη η τουλουμπάρα,με γνώρισε.......χαιρετηθήκαμε κι αφού την γλωσσοφίλιασα στα διαδικαστικά χουφτώνοντας την κωλάρα της άρχισε να μου παίζει την πούτσα.
Η πίπα της είναι αρκετά καλή(δεν φόρεσα προφυλακτικό)αν και σπάνια μου τον παίρνει ολόκληρο όσο βαθιά θέλω.Με τ'αρχίδια μου ασχολήθηκε πολύ καλά
και μου τα ρουφούσε δυνατά βγάζοντας ωραίους ήχους που με καύλωναν.Της τα έτριβα στο πρόσωπο και τα μάγουλά της γυάλιζαν από τα σάλια της,κάπου εκεί είδα
τον Χριστό φαντάρο και φούντωσα.Την γύρισα σε 69 και έφερα τις λαχταριστές σχισμές της στην μούρη μου όπου και τις δακτύλιαζα παράλληλα ενώ εκείνη με πίπωνε δυνατά.
Της έτριβα τα κωλομέρια της και σκεφτόμουν ότι σε λίγο θα χώσω την πούτσα μου εκεί μέσα.Την σήκωσα για να την βάλω στα τέσσερα και θαύμασα μια ορθάνοικτη κωλάρα που μου φώναζε να την γαμήσω.Με λύσσα την πίπωνα όπως ήταν στα τέσσερα ενώ δακτύλιαζα την πατούρα της,η πούτσα μου είχε φτάσει στο απροχώρητο αλλά η Άννα μπούκωνε πειναλέα.Της έχωσα την πούτσα μου πονηρά μέχρι το λαρύγγι σε ένα απότομο κάρφωμα και της γύρισαν τα μάτια.
Ενώ περίμενα να τον τινάξει από την στοματάρα της,αυτή με πρόστυχο βλέμμα τον πήρε πέντε-έξι φορές βαθιά(μάλλον τα παράπονά μου για βαθύ τσιμπούκι έπιασαν τόπο)
και όταν τον έβγαλε εντελώς της τον έτριψα στην μούρη ενώ την έβριζα χυδαία.Έλεγε κι αυτή βρωμόλογα όταν ευκαιρούσε και έδεσε πάλι το γλυκό.
Χωρίς να χάσω χρόνο την έστησα στα τέσσερα και άνοιξα την καπότα,φαντασιώθηκα για λίγα δευτερόλεπτα κάτι δαιμονικό αλλά φόρεσα την καπότα.Έριξα μια γερή φτυσιά στην κωλοτρυπίδα της και σάλιωσα τις τρύπες της καλά,Μπήκα στην μουνάρα της ξερά και με πάθος.Την γαμούσα πολύ δυνατά ενώ αυτή μου χούφτωνε τ'αρχίδια
και βογγούσε,έβαλα τον αντίχειρα στην σούφρα της και είχαμε ένα κρεσέντο δύναμης.Γαμήσι,κωλοσφαλιάρες,κωλοδάχτυλο,αρχιδοχούφτωμα και βογγητά με βρισιές.
Στην συνέχεια αφού πλατσούριζε η μουνάρα της από υγρά την γύρισα ιεραποστολικά και μπήκα όσο πιο βαθιά μπορούσα.Η μουνάρα της έσφιγγε ωραία το παλούκι μου
ενώ η προστυχόφατσά της με καύλωνε,με γλωσσοφίλιασε μόνη της και δεν αρνήθηκα τον πειρασμό.Αφού χόρτασα το μουνί της επιτέθηκα στην κωλοτρυπίδα της στήνοντας την
στα τέσσερα,μου είπε να μπω σιγά-σιγά κι εγώ υπάκουσα σαν δαρμένο σκυλί για να την ξεσκίσω λίγο μετά.Όταν πιάσαμε ρυθμό θαύμαζα την ξεχαρβαλωμένη κωλοτρυπίδα της και το πόσο σφιχτά με δεχόταν μέσα της.Εκεί πολύ πονηρά την κάρφωσα κάθετα στην κωλάρα της και σχεδόν ένιωθα να την ξεσκίζω,το ένιωθα ότι σφιγγόταν να με χωρέσει σ'αυτή την στάση και καύλωνα σαν διάολος.Ήθελα να της τραβήξω και τα μαλλιά της αλλά δεν δοκίμασα γιατί συνήθως στραβώνει και χαλάει τον ρυθμό.
Την γαμούσα πολύ δυνατά αλλά μάλλον την ξέσκιζα γιατί ένωσε τα πόδια της μετά από κάνα τρίλεπτο και δεν ήταν πια ορθάνοικτη.
Κάπου εκεί όμως ένιωσα να έρχεται το τέλος,σηκώθηκα όρθιος κι έβγαλα την καπότα που ήταν καθαρή απ'ότι είδα(ποτέ δεν έχω δει σκατά πάνω με την Άννα).
Άρχισα να τον παίζω ενώ μου πίπωνε το πουτσοπερίσσευμα από την χούφτα μου με αποτέλεσμα να αδειάσω μια πολύ γερή δόση πηχτού σπέρματος στο πρόσωπό της
που την έκανε πολύ πιο σέξι στα μάτια μου.Ήταν από τις πολύ πετυχημένες φορές που στέκεται ακίνητη στο χύσιμο προσώπου και το ευχαριστήθηκα πάρα πολύ.
Για ακόμα μια φορά η Άννα ήταν σκέτο πορνοσταριλίκι,μαζί της έχω πάει πάνω από δέκα φορές και όσο φέρεται έτσι θα της δίνω με χαρά τα φράγκα μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Άννα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού