Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συνηθως το καταστημα εχει ρωσοχοντρουλες με διαθεση και δεν ειναι χαμενο το 10αρικο που δινεις.
Αυτη τη φορα ομως εμφανιστηκε η Ντιανα,νεαρη,ψηλη,ομορφη,με σουπερ βυζι κι ετσι περασα χωρις δευτερη σκεψη!!!!!!
Και τωρα αρχιζουν τα δυσκολα.....
Μπαινει,με διαταζει να ξαπλωσω και τοποθετει την καποτα στο μικρο κοιμισμενο τσουτσουνι κι αρχιζει το τσιμπουκι(??).Μετα απο λιγακι-ελα μου λεει.Που να ερθω με αυτο το μαλακο πουλακι της λεω....Ελα χαιδεψε με να καυλωσεις...ετσι κι εγινε γιατι ειναι και ωραια κοπελα.
Ιεραποστολικο με στυση 60% ,αγκομαχητο,(που να γαμησεις με μισο πουλι)ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΦΥΓΩ....
Συνεχεια με πισωκολλητο που λογω του ωραιου κολου εφτιαξε λιγο το πραμα,μου ηρθε ομως η μουνιλα κι εχυσα breathless και μετα οπου φυγει-φυγει...
Βγαινοντας προσπαθησα να σωσω τρεις συναγωνιστες νε νοηματα...ελπιζω να καταλαβαν....
Μην πατε ρε παιδια μην παρασυρθητε απο την εμφανιση!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
alfreewind
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
221
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2013
Προφανώς πρόκειται για τη Ντιάνα από το Κολωνού 48... με είχε ενημερώσει η υπηρεσία προ λίγων ημερών και το είχα αναφέρει σε πρόσφατη ενημέρωση μου πως σταμάτησε οριστικά από αυτόν τον οίκο δείχνονας μου με το χέρι της πως δουλεύει κάπου απέναντι, οπότε βρίσκεται πλέον εκεί που πήγες! Την είχα στο μυαλό μου κάποια στιγμή για να την πάρω μα τώρα με αποθάρρυνες λίγο...
+1 από μένα για την ενδιαφέρουσα πληροφορία και ίσως την αποφυγή του πεταμένου 10ευρου...
15 Οκτωβρίου, 2013
εγω δεν καταλαβα απο που προκυπτει το ξεπετα τυπε μου...αν ησουν ετοιμοπολεμος 100% σε στυση θα περνουσες καλα πιστευω,αρα εσυ φταις οχι η κοπελα ή κανω λαθος ?
15 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΧΙ φιλε μου.Μια χαρα ημουν αλλα πρεπει να σηκωθει το εργαλειο για να πηδηξει.Και για να σηκωθει η κοπελα κατι πρεπει να κανει,ετσι δεν ειναι????
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3