Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλεξάνδρα είναι καινούρια κοπέλα,με ξανθά μαλλιά λίγω πιο πάνω απο τους ώμους,λευκό δέρμα,κανονικών κιλών,πίσω έχει διαφορα τατού.Το πρόσωπο της είναι τραχύ και παρόλο οτι μου είπε ότι είναι απο Ρουμανία είναι σίγουρα απο Αλβανία λόγω των φαινοτυπικών της χαρακτηριστικών.Όταν εισήλθε στο δωμάτιο, όπως ήταν με τα εσώρουχα της ξάπλωσε πάνω μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.Σύντομα το εργαλείο σκλήρυνε ικανοποιητικά και έτσι αφου γδύθηκε πρώτα το καθάρισε με αντισηπτικό μαντηλάκι και άρχισε το τσιμπούκι.Το τσιμπούκι της δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο,συγκεκριμένα το ρουφούσε βαθιά μεν αλλά χρησιμοποιώντας το χέρι της ανέβαζε το δέρμα πάνω έτσι ώστε να μην παίρνει την βάλανο στο στο στόμα της.Εκεί που πραγματικά ήταν αρκετά δυνατή η κοπέλα ήταν στο γλύψιμο των αρχιδιών.Η γλώσσα της έκανε υπέροχο σπατουλάρισμα πάνω στα δίδυμα και η αίσθηση ήταν μοναδική.Της είπα να περάσουμε σε 69 αλλά αρνήθηκε επίμονα 2 φορές.Σαν δικαιολογία χρησιμοποίησε ότι ο προηγούμενος πελάτης που την γάμησε δεν είχε κάνει μπάνιο και βρωμούσε. Με αυτό που μου είπε μου πέρασαν κάποιες ιδέες απο το μυαλό μου όπως το ότι δεν γούσταρε η ίδια να το κάνει, να βρωμούσε η ίδια ψαρίλα,να δούλευε με ταμπόν ενώ είχε περίοδο, να είχε κονδυλώματα κ.α.Έτσι αποφάσισα να μην επιμείνω ιδιαίτερα και εγώ για να μην διαπιστώσω καμία δυσάρεστη έκπληξη.Η επόμενη στάση ήταν αφού πέρασε το προφυλακτικό να με καβαλήσει και να κλειιδώσει μετα πόδια της για να μειώσει τον ρυθμό των διεισδύσεων.Την γάμησα όσο μου επέτρεπε να το κάνω βάζοντας δάχτυλο στην κωλοτρυπίδα της και ενω την είχα τραβήξει κοντά μου όπου και φιλιόμασταν.Στο πισοκωλητό μπορούσα να δω τα τατού της,έχει ένα μεγάλο τατού νομίζω κοντά στην μέση περίπου και διάφορα άλλα μικρότερα αλλά δεν τα παρατήρησα ιδιαίτερα.Εκεί μπορούσα να την γαμήαω με πιο δυνατότερους ρυθμούς.Όταν της είπα για κώλο τον απέφυγε λέγοντας μου ότι πονούσε.Γύρισε μόνη της μετά απο λίγο σε ιεραποστολικό,όπου και την γάμησα σε διάφορες παραλλαγές,στα γόνατα ενώ της έτριβα την κλειτορίδα, με το ένα της πόδι πάνω στον ώμο μου,με τα δύο της πόδια πάνω στον ώμο μου,γυρνόντας την στο πλάι και τέλος κολλητά όπου και φιλιόμασταν.Η γκόμενα τα έπαιξε λίγο απο το γαμήσι και μετά απο λίγο μου είπε απο μόνη της να με γλύψει για να χύσω.Άλλο που δεν ήθελα.Αφαίρεσα το προφυλακτικό και αυτή ήρθε στο πλάι και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια και την περιοχή του πρωκτού με μαεστρία.Εγώ έπαιζα με το μουνί της και την κωλοτρυπίδα της την οποία δεν μου έδωσε και έβαλα δάχτυλο στο μουνί της.Όταν ήμουν έτοιμος να χύσω τις είπα να τα πάρει στο στόμα της αλλά αυτή επίτηδες με αγνόησε και έτσι τα φλόκια κατέληξαν πάνω στο σώμα μου.Μετά μου έδωσε χαρτί γα να σκουπιστώ,ντύθηκε και αποχώρησ απο το δωμάτιο.
Συνοψίζοντας μπορώ να πω οτι η κοπέλα είναι αρκετά καλή αλλά είναι και αρκετά ευέλικτη όταν θέλει να αποφύγει κάποια πράγματα που δεν θέλει να κάνει.Συστήνεται για μία δοκιμή γιατί σίγουρα θα καλύψει τους περισσότερους σε κάποια πράγματα.Οι κωλάκηδες καλό είναι να ξεκαθαρίσουν απο το σαλόνι τι θέλουν για να μην βρεθούν προ εκπλήξεως στο δωμάτιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
29.204
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, n.smirni76

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού