Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη χθες βράδυ...

Μου έκανε μεγάλη εντύπωση το δωμάτιο που με έβαλαν, πεντακάθαρο με μεγάλο στρογγυλό κρεββάτι, καναπέ και πολυθρόνες (δεν είχε όμως ούτε καν νιπτήρα και απο κει έχασε το 10 -----> πολύ ωραίο δωμάτιο πάντως)

Η Λίντα, Ρωσίδα μελαχρινή με 2,5άρι σιλικονάτο βυζί και τουρλωτό πατούρι... Η γκόμενα ήταν μέσα στην καύλα... Εμφανίστηκε με δονητή (είχα πάρει πρόγραμμα με sex show) και μου κανε μια επίθεση λες και πεινούσε για πούτσα... Με έγλυψε από την κορφή μέχρι τα νύχια και μου πρόσφερε τα δικά της κάλλη (βυζιά, μουνί, κώλο) για ότι ήθελα... απο γλύψιμο και χούφτωμα μέχρι ελαφρύ δάγκωμα και ξύλο... Παράλληλα με καθοδηγούσε να της τρίβω το μουνί ενώ αργότερα μου έδωσε τον δονητή για να της τον καρφώσω.... Στο τσιμπούκι έβαζε λίγο παραπάνω δόντι από ότι έπρεπε αλλά ταίριαζε με το feeling τσόντας που απέπνεε. Έγλυφε full αρχίδια, κώλο και ότι γόυσταρες... Γενικά με έκανε turbo..!! Μετά πισωκολλητό με παραινέσεις από αυτήν να την γαμάω όλο και πιο δυνατα ενώ παράλληλα είχε το δονητή μέσα στο στόμα της και τον τσιμπούκωνε. Της έριξα και πολλές ξυλιές, τις πιο πολλές (και τις πιο δυνατές) που έχω ρίξει σε πουτάνα ενώ αυτή έδειχνε να το απολαμβάνει και όλο μου ζητούσε κι άλλο και πιο δυνατά κλπ...



Overall: Η γκόμενα είναι ένα πολύ δυνατο PSE!! Ακατάλληλη για νέους στα μονοπάτια της ακολασίας αλλά απόλυτα ενδεικνυόμενη για έμπειρους και απαιτητικούς καυλιάρηδες...



Υ.Γ.: Κ ένα παράπονο... κατά την παραμονή μου στο εν λόγω studio 3 τουλάχιστον συναγωνιστές μπήκαν σε δωμάτια χωρίς καν να δουν την κοπέλα... Δείγμα ότι την ήξεραν και προφανώς είχαν περάσει καλά μαζί της... Παρόλα αυτά δεν βλέπω καμία κριτική...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2008
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
12
Πόντοι:
5.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού