Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 160 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επισκεψη εγινε στον αριστερο οικο της φωτογραφιας οχι αυτον που ανεβαινεις τα σκαλακια. Ωρα περιπου 19:00.
Παρκινγκ ανετοτατο λογω παπιου!! Η τσατσα αναφερει τυπικα το προγραμμα της κοπελας χωρις πιεση να περασεις
ειρωνιες και αλλα διαφορα.
Η Σόνια ειναι περιπου 30αρα, μου ανεφερε οτι πριν απο εκει δουλευε σε στουντιο στην καλλιθεα το Diana, εχει λιγο πεσμενο δυαρι βυζι αλλα οχι σακουλιασμενο και καλο στην υφη,εχει αρκετα καλο κορμι με λιγο πεσμενο κωλαρακι,το προσωπακι της ομορφο με ωραιο χαμογελο που εμενα μου ανεβασε την ψυχολογια.
Πληρωμή και μικρή αναμονη στο δωματιο, η Σόνια ηρθε με αγριες διαθεσεις καθως αμεσως αρχισε να με γλειφει στα
μαγουλα τον λαιμο το στηθος την κοιλια χωρις να το κανει βιαστικα, ηταν αρκετα απολαυστικη ειδικα τα γλειψιματα στο λαιμο επεφεραν πληρη ανορθωση. Τοποθετησε το γυμνο πεος μου μεσα στο στηθος της και μου εκανε μικρης σε διαρκεια ισπανικο.
Πέρασμα καποτας και πιπα μετρια προς καλη δυνατη και βαθια,την σταματησα εγω και της ειπα να ανεβει απο πανω οπου χτυπιεται δυνατα πανω στον πουτσο ,γυρισμα στα τεσσερα οπου εκει αντεχει τα σφυροκοπηματα αλλα δεν στηνεται πολυ καλα και καμπουριαζει οποτε μετα απο λιγο γυρισμα σε ιεραποστολικο, το μουνι της αρκετα χαλαρο, στα δυνατα χτυπηματα η Σόνια ανταποκρινεται με αισθησιακους αναστεναγμους.

Συμπερασματικα με 10 ευρω απολαυσα 5λεπτα προκαταρκτικα της Σονιας γαμησι σε τρεις στασεις με δυνατη συμμετοχη της.
Χρονος παραμονης 13-14 λεπτα χωρις ενοχληση.Ευχομαι να περασετε ακομα καλυτερα απο εμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού