Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 206 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...μου άφησαν ένα μικρό χρονικό περιθώριο , και το θεώρησα ,αμαρτία να μην το εκμεταλλευτώ πορνικά.Η περιπλάνηση αναμεσα σε πολλαπλά σκεύη ηδονής με ερέθισε, και κατέληξα σε κάτι ώριμο με την προσδοκία μιας καλής παρατριπτικής λαγνείας. Ηταν λωριμη ξανθιλα με πιασίματα, με κάτι "στραφταλιζέ" σε κάποιο δόντι της, μεσαίου μεγέθους μαστό και αρκετά επικοινωνιακή και ζωηρή.
Άρχισε το συνουσιακό παίγνιο με εκατέρωθεν χειλεογλωσσικές επαφές στα σαρκία μας. Η γυναίκα εναπόθεσε αρκετό σίελο παρατρίβοντας γλωσσικά την οσχεο-πεϊκή μου περιοχή και εγώ γευόμουν το αιδοίο της με εκείνη να συσπάται πυελικά.
Μετά το πέρας της λειχικής διαδικασίας , κράτησα μια γεύση κανέλας στο γλωσσικό μου αισθητήριο...
Στη συνέχεια οι πεοκολπικές επαφές άρχισαν σε πλαγιαστή στάση για να τελειώσουν σπερματεκκριτικά σε ιεραποστολική.
Εξαφανίστηκα περπατώντας στους δρόμους της λαγνείας , μ'αυτό το προσωρινό αίσθημα ικανοποίησης , έχοντας αποβάλλει απ΄το σαρκίο μου λίγα ml σπέρμα και απ΄τη σκέψη μου οποιαδήποτε ανάμνηση της γυναίκας που μόλις μου προκάλεσε απόλαυση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού