Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 570 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασα από το σπιτι αυτό για να δω μηπως την πετυχω και να τη ρωτησω ποτε φευγει,καθως χτες που πηγα ηταν η κοντοπουτανη μαρια
Τελικα η αθηνα ηταν εκει ,και μου ειπε ότι σημερα είναι η τελευταια μερα στη δουλεια,(επιστρεφει στις 20 αυγουστου)και πρεπει οπωσδηποτε να περασω.Αν και αυτά τα εχουμε ακουσει πολλες φορες,ηταν τετοιο το υφος της,που θυμηθηκα τα λογια του Νικου καζαντζακη που αναφερει ότι καταραμενος είναι ο αντρας που αρνειται την ηδονη σε μια γυναικα,και δεν ηθελα να πεσω σ αυτή την αμαρτια
Mε την αθηνα αλλωστε,υπαρχει μια πολυ ευχαριστη ιδιαιτεροτητα για μενα,καθως παντα μου βγαζει τον πιο αγριο εαυτο μου,αυτοματα,κατι που συνεβαινε επισης και με την κατερινα απο μυρων στη φυλης και αλκιβιαδου 16γ παλιοτερα
Ετσι εδωσα το εικοσαρικο και μπηκα μεσα,δεδομενου ότι αυτές τις μερες οι καλες επιλογες είναι εξαιρετικα λιγες.Τελικα,η κινηση αποδειχτηκε σωστη,και πραγματικα με τη κοπελα περασα υπεροχα,κατορθωνοντας εκτος από τις στιγμες παθους,να εχουμε και στιγμες πολύ γλυκου σεξ,ιδανικος συνδυασμος δηλαδη,για τετοιου ειδους συνευρεσεις
Σε μια τετοια γλυκια κατασταση,οπως ειμασταν ιεραποστολικα, κοιτωντας τα πανεμορφα γαλανα της ματια,αναρωτηθηκα, και της ειπα ποσο ομορφα θα ηταν,αν θα καναμε ερωτα σ ενα ελληνικο νησι μαζι στις διακοπες..
Μωρο μου,θα ξεσκιζομασταν,μου ειπε,επιβεβαιωνοντας για μια ακομη φορα,ποσο γλυκο και ρομαντικο κορριτσι ειναι Χαμόγελο
Μετα απο αυτη την ατακα,πισωκολλητο στα ορθια,που εκεινη μου το ζητησε,κλεινοντας υπεροχα τη τελευταια μας συναντηση πριν απο τις καλοκαιρινες της αποδρασεις

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.895
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού