Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη στο ίδρυμα πραγματοποιήθηκε προχθές το πρωί γύρω στις 12 ώρα.μόλις ανεβηκα τα σκαλιά και άνοιξα την πόρτα αντικρησα τον τάσης Άρη.αυτός μου παρουσίασε την Μαρία με τις δικς του ατάκες.για όσους δεν γνωρίζουν την Μαρία είναι μια προμιλφ κοπέλα γύρω Στα 27-28 με κοντό ξανθο καρέ μαλλί μέτρια φάτσα καλό σώμα σε γενικές γραμμές και κωλο αλλά με κάποια παραπάνω κιλά στην κοιλητσα της.το αίτιο που την επέλεξα ήταν ότι ειρθε δίπλα στο καναπέ και άρχισε να μου τριβεται και να με χουφτονει και όχι τόσο πολύ η εμφάνιση της.όταν έδωσα το 20ρικο στον Άρη με οδήγησε στο ευρύχωρο δωμάτιο του ιδρύματος με τα απολύτως απαραίτητα και με μια παμπαλεα τσοντα να παίζει στην τηλεόραση
.η καθαριότητα κυμαινοταν στον μέσο όρο της φυλής.μετά από κανένα 5λεπτο αναμονής ειρθε και η Μαρία στο δωμάτιο.μόλις μπήκε άρχισα και την γλωσσοφιλιαζα στα όρθια ενώ όσο περνούσαν τα λεπτά την ξαπλωνα με αργες κινήσεις στο κρεβάτι.το χαμουρεμα συνεχειστηκε για αρκετά λεπτά με γλωσσοφιλα τρψειματα των κορμιων μας και χαιδεμα σε όλο της το κορμιμμε ιδιαίτερη έμφαση στα κωλομερια και στο μουνακι της.αφού είδε ότι είχα ατσαλωθει άρχισε να μου παίρνει ακα πιπα και να μου καραμελωνει τα αρχιδια.σε αυτό το σημείο θέλω να πω προτού συνεχεισω στην περιγραφή της υπόλοιπης πράξης ότι δεν μου τον σκουπισε με ένα μωρομαντηλο όπως κάνουν οι περισσοτερες.η πιπα της δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο καθώς ήταν μονοτονη και ρίχη.έτσι η αλλαγή στάσης της ήταν μονόδρομος.η στάση που επέλεξα ήταν ιεραποστολικο.σε αυτή την στάση η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλή με έντονα βογγητα και το να με κρατάει σφιχτά στην αγκαλιά της και με το ανταλλαζουμε πεταχτα γλωσσοφιλα.μετά αφού βαρέθηκα να την έχω από Κάτω μου την πήρα από πάνω.πάλι η συμμετοχή της ήταν ιδιαίτερα καλή με το κοπανιεται έντονα πάνω μου.οι επόμενες.οι επόμενες στάσεις που ακολούθησαν ήταν πισωκολλητο στο κρεβάτι και στον μικρό καναπέ του δωματίου.το τέλος με βρήκε να την χυνω στα ωραία βυζια της μετα απο δικιά της παρότρυνση.όταν τελείωσα σηκώθηκε σκουπιστηκε με ευχαρίστησε ενώ μου είπε ότι προτιμάει να παει με νεαρούς σαν εμένα παρά με γέρους.εν κατακλείδι πειστευω ότι η Μαρία είναι μια γυναίκα που τιμάει το 20ρικο και σέβεται τις επιθυμίες του πελάτη.
υ.γ ξέχασα να αναφέρω ότι έχει ένα πιρσινγκ στον οφαλο της και είναι δεκτικη στην ποδολολαγνια για όσους ενδιαφέρονται...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαρία
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουλίου, 2013
Ωραίος ... εσυ τι λες να θέλουν οι μικρές κοπέλες , γέρους ;;; νεαρούς θέλουν για να αισθάνονται περισσότερο οικεία
24 Ιουλίου, 2013
καλησπερα φιλε η μαρια ειναι αυτη η κοντουλα με το αγοριστικο κοκκινο μαλλι που ειναι πολυ ευγενικη?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2