Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη γύρω στα μεσα μαρτη για 45η τουλάχιστον φορά στην ξακουστή αλιονα..ελάχιστη αναμονή στο σαλονακι,έρχεται το μωρο κι αποφασίζω να ενδωσω στα σίγουρα αν και είχα παει στη φυλής με σκοπό να δοκιμάσω κάτι καινούριο..μάγκες αυτή η ματιά που σου ρίχνει κι εννοεί οτι θα σε φάει με έκανε να βγάλω το σαρικο απο την τσέπη..περίμενα 5 λεπτά στο δωμάτιο στα οποία δροσισα τον φισφιρή μου και χλοοτάπητα λίγο την τσοντα στην tv.ερχεται η δασκάλα μεσα και με αρχίζει στα γλωσσοφιλα αφού είμαστε χρόνια ζευγάρι..ξεκινάει ενα γλειψιμο απο τα δάχτυλα των ποδιών μου και συνεχίζει με γλειψιμο των αρχιδιων και κατεβαίνει προς τα κάτω που ξέρει οτι με τρελαίνει..γλειψιμο και πολυ φτυσιμο στην τρυπουλα μου.γυρναω στα 4 κι αρχίζει να με γλειφει ετσι και να εχει βάλει όλο το κεφάλι της στον κωλο μου..ενώ παράλληλα μου χουφτωνε τα αρχιδια και τον πουτσο και κάπου κάπου μου έριχνε και καμία σφαλιάρα στο κωλαρακι..σηκώνομαι όρθιος μετα κι αυτή στα 4 στο κρεβάτι κι αρχίζει το τρομπονι..μετα απο λίγα λεπτά δεν άντεξα και άφησα το παιδάκια μου στο στόματακι της τα οποία μετα πήγαν στον νίπτηρα και μετα στις αποχετευσεις της γνωστής πορνοοδου!χαιρετισμοί και ασπασμοι με την ιερεια,ντύσιμο γρήγορο και μπαφακι στα πέριξ ηταν αυτα που ακολούθησαν της συνουσιας μας!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
14
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού