Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 570 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βλεποντας τη στο σαλονι,βγαινοντας από συναγωνιστη,δυστυχως δεν μπορεσα ν αντισταθω..Μπαινοντας όμως στο δωματιο,και αφου επρεπε να επισκεφτει ακομη ένα συναγωνιστη,αρχισα σιγα σιγα να συνειδητοποιω ,πτι μαλλον εκανα λαθος επιλογη που περασα,καθως η ροζαλιντα μου φανηκε από αυτά τα σεξι ξανθα mlf που προσφερουν ένα και μονο πραγμα,σκληρο αγριο αλλα αυστηρα επαγγελματικο σεξ..και ομω ς παρ όλα αυτά παλι δεν ειχα τη δυναμη να φυγω
Καθισμενος σε μια καρεκλα,ξεκινησε αμεσως τσιμπουκι..φιλια στο κορμι,στο λαιμο,ανεβασμα από πανω μου για να παιξουμε δεν υπηρχε..
Εγινα αμεσως σκληρος γιατι ημουν φτιαγμενος σε βαθμο προωρης εκσπερματισης από την αθηνα που ειχα δει στο ισογειο και από τη ροζαλιντα στο σαλονι
Στη διαρκεια του στοματικου μου εκανε διαφορες ερωτησεις για το πώς το θελω,που δε χρειαζοταν..κατευθειαν μετα πισωκολητα με δικη της πρωτοβουλια,και όχι στο τοιχο ορθια που ηθελα να τη παρω
Το πισωκολλητο ηταν τελειως απροσωπο,καθως δε μπορουσα να την αγγιξω ουτε μια στιγμη,και ετσι πηγαμε στο τοιχο.Ωστοσο η σκληροτητα της στυσης μου ειχε χαθει,και οφειλω να ομολογησω ότι ειχα ξενερωσει αρκετα,καθως ζηταγε παραπανω χρηματα για παραπανω χρονο..
Ξεκινημα ξανα στοματικου,μολις καταλαβε ότι δεν περναγα καλα και ξανα επαναληψη για παραπανω χρηματα και παραπανω χρονο
Το στοματικο ηταν γρηγορο και της ζητησα να κατεβασει στροφες για να γινω παλι σκληρος,κατι που εγινε,αφου ξερω τον ευατο μου.Στο σημειο αυτό να πω ,ότι πραγματικα φανηκε να χτυπαει στο αδυνατο σημειο ενός αντρα,παραπανω χρηματα για να σε φτιαξω όπως πρεπει και να μη χασεις τη χαμενη σου αυτοπεποιθηση
Ευτυχως η πειρα και η αυτοπεποιθηση μου δεν ειχαν πτοηθει
Ξανα στο τοιχο ορθια,ενώ ηθελε πισωκολλητα με το δικο της τροπο,και ξεκινημα αυτης της στασης με σωστη στυση πια
Μολις πλησιαζα προς το τελος ,σταματησα και της ειπα ότι μπορει να φυγει.Δεν ηθελα να τελειωσω,καθως στο μυαλο μου τριγυρναγε το στανταρακι που από το πρωι ειχα βαλει στο προγραμμα να καταθεσω,αλλα λογω αλλαγων στο προγραμμα της,απροειδοποιητα,συτο θα γινει ελπιζω το απογευμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Ροζαλίντα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.895
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2013
πολύ ωραία κριτική xilnik!!!
συμπέρασμα? ρωσομιλφ και ξερό ψωμί....Γερο-μύστης
06 Ιουλίου, 2013
Είναι μεγάλη απάτη. Διαφορετική φαίνεται στο σαλόνι και διαφορετική είναι στο δωμάτιο, παρά τα πολλά ψεύτικα λόγια του κ.Άρη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2