Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά το τράκο που έπαθα απο του απατεώνες, (γαμώ το γραφείο τους γαμώ..Θυμός) Είπα να επισκεφτώ ένα studiaki ή ένα bourdelaki με καλές υπηρεσίες.. Επηρεασμένος λοιπόν απ'το μέλος "King Of East" o oποίος μου είπε καλά λόγια για την εν λόγω κοπέλα καθώς και τα ωραριά της (η παλιοκουφάλα δεν γράφει κριτικές.. Και καλά κάνει εδώ που τα λέμε..) αποφάσισα να κάνω μία σημερινή πρωινή επίσκεψη για την Αθηνούλα μας..Χαμόγελο

Η κοπέλα λοιπόν εμφανισιακά έχει μέτριο ανάστημα (το ιδανικό για εμένα, γύρω στο 1:68-1:69) ξανθιά με πρόστυχη φάτσα, χωρίς όμως να είναι σκυλί σου βγάζει δηλαδή και ερωτισμό, μεγάλο ωραίο στήθος και πολύ ωραίο στόμα..Γλώσσα

Ξεκίνησε με ακάποτη πίπα για κανά 5λεπτο όπου μετά την γύρισα σε 69 εκεί είδα ένα πολύ ωραίο μουνάκι και μία ξεχειλωμένη κωλότρυπα.. Αυτά ακριβώς ήθελα..Γλώσσα (Μπράβο ρε King είπα μες' στο μυαλό μου είσαι..) Στη θέα της δουλεμένης τρύπας και ενώ πιπίλιζα το τρυφερό μουνάκι της, της είπα να σταματήσει γιατί φοβήθηκα μην εκσπερματώσω πρίν την ώρα μου.. Την γυρνάω λοιπόν στα τέσσερα με θέα τα ωραία κωλομάγουλα (και απο αυτά έχει!) και λίγο πρίν χύσω πάλι την παίρνω σε ιεραποστολική στάση με συνοδεία γλωσσόφιλων όπου τελείωσα..

Αφού μου είπε ευχαριστώ (ποτέ δεν κατάλαβα γιατί το λένε αυτό κάποιες, εφόσον η κοπέλα προσφέρει υπηρεσίες.Χμμμ;) την χαιρέτησα και εγώ και της ευχήθηκα καλή συνέχεια..

Δύο μειονεκτήματα έχει για εμένα η Αθηνά (σιγά τα μειονεκτήματα δηλαδή παπαριέςΜαλακία)

1)Δεν προσφέρει πρωκτικό.

2)Θα μπορούσε να κάνει και καλύτερη πίπα. Όχι ότι η πίπα της είναι άσχημη, μια χαρά είναι απλά έχω δεί και καλύτερες!!

Όπως καταλαβαίνετε λοιπόν η Αθηνά είναι bourdeloκόριτσο με προδιαγραφές studioκόριτσου, όσοι πιστοί προσέλθετε γιατί έχω την αίσθηση χώρις όμως να είμαι σίγουρος ότι είναι θέμα χρόνου να μεταφερθεί σε κανά studio και δυστυχώς το 20euro θα γίνει 50euro.Λύπη


Υ.Γ.Ένα κολπάκι που μου είπε σε PM o King, είναι ότι αν η κοπέλα σκάσει μύτη χωρίς στηθόδεσμο συνήθως δεν κάνει αγγαρεία.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Aitherovamon
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2013
Bρε μαλακιστήρι, γιατί με ανέφερες;Θυμός

Πλάκα κάνω..Μεγάλο χαμόγελο
KO
King Of East
07 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΝτροπήΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2