Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
παρατηρώντας τους τοξικομανείς να πίνουν απ'τις φλέβες, με καλαμάκι, μια μολυσμένη κοινη σύριγγα , ένα νοθευμένο ηρωινούχο ποτό, που τους καταπαύνει προσωρινά τα δυσφορικά στερητικά συμπτώματα...διαπίστωσα ότι δε διαφέρω και πολύ απ'αυτούς , απλά αλλάζει το ναρκωτικό...
έτσι μετά απο μια αποτυχημένη απόπειρα σπερμοεκκένωσης, έψαχνα κάτι να με κάνει να αδειάσω ,και αφού απέκλεισα τη σίγουρη λύση του αυνανισμού , νοίκιασα τον κόλπο της Ελένης για μια πεΙκή παράτριψη.
Είναι ψηλή, με νταρντανοειδή σωματότυπο ,κοντο-ξανθόχρωμης κόμης ,και σχετικά ανεπτυγμένων μαστών στους οποίους διαφαινόταν σχετικά ευδιάκριτα το μαστικό φλεβικό δίκτυο...
η κοπέλα εισήλθε με μια αδικαιολόγητη απρόσφορη ευφορία στην οποία δεν είχα διάθεση να συμμετάσχω και ιδιαίτερα...
στην πορεία έτριβε τους σφριγηλούς , μαλακής υφής και σχετικά ανεπτυγμένους μαστικούς αδένες , στο τριχώδες σαρκίο μου , για να επικεντρώσει ύστερα ,την μαστική παράτριψη στο ακάλυπτο πεϊκό μου όργανο και τον τεστοδόχο οσχεϊκό ασκό.
η ημιστύση επετεύθη , και ο προφυλαγμένος πεοθυλασμός ανέλαβε να ολοκληρώσει την διαδικασία πλήρωσης του φαλλικού εντερίου με αίμα...
το τιγκάρισμα των στυτικών δεξαμενών ήταν άμεσο και σκέφτηκα να τελειώσω έτσι, μιας και η ζέστη και η απροθυμία μου, δεν με συγκινούσαν για ιδιαίτερα συνουσιακά τριψίματα...
ωστόσο την ανέβασα απο πάνω και στρογγυλοκάθησε πάνω στην κολπική ευφορία της
και κρατώντας τα κεφαλικά κάγγελα της πορνοκλίνης , αυνάνιζε το πέος μου κολπικά χρησιμοποιώντας τις παλινδομικές κινήσεις της πυέλου της , ενώ τα τραμπαλιζόμενα μαστία της μου χτυπούσαν το προσωπείο...
η πίεση της στύσης αύξανε την πίεση διάτασης του τοιχώματος των σπερμοκύστεων
μ'αυτή την πίεση να είναι επώδυνα ευφορική
προσπάθησα να παρατείνω αυτήν την ευχάριστη σπαγχνική διάταση και να κρατήσω αυτό το αίσθημα όσο περισσότερο μπορούσα ,τοποθετώντας την κοπέλα υπτια με τις ευλογίες των ιεραποστόλων, παλινδομώντας αργά το φαλλικό μου εντέριο στον κόλπο της, με την κοπέλα να ανταποκρίνεται βγάζοντας μυκηθμούς συμμετοχής...
οι νόμοι της ελαστικότητας επενέργησαν με τα διατεταμένα σπερμοσπλάγχνα να αδειάζουν το περιεχόμενό τους και τις ευφοριστικές ορμόνες να λούζουν το κρανιακό περιεχόμενο προκαλώντας ένα αίσθημα που προσομοιάζει με το μεταφοδευσιακό λυτρωτικό ξαλάφρωμα...
την αποχαιρέτησα ευγενικά και στοργικά , κυρίως γιατί ξέρω ότι μετασπερμοεκκενωσιακά, δεν θα απασχολήσει το μυαλό μου, με τις απαιτήσεις της ή οποιαδήποτε άλλη έκφανση κτητικότητας , και έτσι αυτό θα παραμείνει αδέσμευτο και ελεύθερο να στραφεί σε κάποιο άλλο αντικείμενο απόλαυσης !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού