Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκέφτηκα και εγώ το νέο αστέρι της περιοχής, την Εβελίνα. Ωραία κοπέλα, γύρω στα 23, από Λετονία (μου είπε) με λίγα αγγλικά και καθόλου ελληνικά. Μαλλιά ξανθά (βαμμένα), ωραία ανοιχτόχρωμα μάτια, και συνολικά πολύ ωραίο πρόσωπο. Ύψος μέτριο (1.65 κάτι) και αρκετά καλό κορμί. Μείον το μικρό στήθος (1.5) και η μικρή κοιλίτσα. Συν (τεράστιο θα έλεγα) πως έχει ένα υπέροχο κωλαράκι και ωραία μπούτια, είναι εξαιρετική η θέα της στα τέσσερα. Συμφωνώ με τον n.smirni πιο κάτω πως με τέτοια θέα γιατί να αλλάξεις στάση; Χαρακτηριστικά και τα τεράστια κάτω χείλη της.
Φιλιά λίγα από μέρους μου αν και η κοπέλα πρόθυμη. Πίπα καλή (άνευ) αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Στάσεις οι κλασσικές πάνω-πίσω-κάτω χωρίς περιορισμούς από την κοπέλα. Ολοκλήρωσα στο στόμα της (με σκουφάκι) και μετά με καθάρισε η ίδια. Αυτό ελάχιστες το κάνουν, αλλά δείχνει σεβασμό στον πελάτη.
Η κοπέλα μου είπε πως δουλεύει πρωί μόνον. Στα συν και η ευγενική τσατσά, και ο καλός και καθαρός χώρος (απέξω δείχνει χάλια αλλά μέσα έχει γίνει καλή ανακαίνιση).
Γενικά πέρασα ένα ευχάριστο 8λεπτο με μια ωραία, ευγενική και επαγγελματία κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
212
Likes:
4.846
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2013
8λεπτο? Ούτε για κατούρημα να πήγαινες.. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1