Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εδώ και ένα μηνα περιπου ,ενω υπηρχε η αναγκη για συνευρεση μ ένα γυναικειο κορμι,εν τουτοις,απουσιαζε ένα άλλο στοιχειο,πολύ ελκυστικο,η εγκεφαλικη καβλα
Η εγκεφαλικη καβλα είναι ενας πολύ σημαντικος παραγοντας,γιατι χαρη σ αυτόν μπορεις ν απολαμβανεις αυτό που λεμε σκετο σεξ,στην καθαρη του μορφη,που εμας τους αντρες, μας κανει πιο χαρουμενους και σαφως πιο σιγουρους για τον εαυτο μας
Σημερα λοιπον και υστερα από αρκετες καταθεσεις,με βασικο στοιχειο την αναγκη για επαφη μ ένα γυναικειο κορμι,ηδη από την τριτη ειχα αποφασισει ότι η επομενη καταθεση θα είναι με τη βαλερια.Το σεξ με τη βαλερια,είναι κατι διαφορετικο από τις συνευρεσεις με άλλες κοπελες,είναι σαν μετα από περιοδο εξωσυζυγικων περιπετειων,να επιστρεφω στη ζεστασια της γυναικας μου.Και το σεξ μαζι της,είναι ακριβως ετσι,όχι βαρετο,αλλα χαλαρο,και παντα καταληγει να τελειωνει με προοδευτικα αυξανομενη ενταση,εν ολοιγοις ένα σεξ ολοκληρωμενο
Περιμενοντας λοιπον στο σαλονι,αυτό που σκεφτομουνα και φανταζομουνα,ηταν ένα ερωτικο εικοσαλεπτο ,με πιθανοτατα ένα μετριου εντασης εγκεφαλικο οργασμο,αφου παλι η διαθεση ηταν βαριεστημενη και εγω αρκετα κουρασμενος
Όλα αυτά όμως,μεχρι ν ακουστουν οι φωνες της μεσα από το δωματιο..οι αναστεναγμοι,τα βογγητα και τα ακαταλαβιστικα λογια σε συναγωνιστη,όχι απλως μ αναψαν,αλλα μ εκαψαν..
Η διαδρομη του αιματος από το πανω στο κατω κεφαλι ετρεξε με την ταχυτητα του φωτος,και το εικοσαλεπτο που φανταζομουν ότι θα περναγα μαζι της,αρχισε να μειωνεται στο δεκαλεπτο..η καβλα ειχε κτυπησει κοκκινο..ενω επρεπε ν αντιμετωπισω ακομη ένα θεμα,τη συγκριση με τον προηγουμενο συναγωνιστη..το παιχνιδι ηταν χαμενο..και ο μονος τροπος για μια αξιοπρεπη ηττα, ηταν η ηρεμια και η χαλαροτητα που περιεργως ενοιωθα,μια κατασταση που συνοδευει αυτοκλητα μονο έναν εμπειρο μαχητη
Και ετσι εξελιχτηκε το σκηνικο και μεσα στο δωματιο,αφου προηγουμενως συνεβη κατι,που δειχνει ποσο χαμενο είναι το παιχνιδι αναμεσα στον αντρα και μια ιεροδουλο..Οι κινησεις μου ηταν αργες και νωχελικες,τιποτα δε προδιδε τη διεγερση,καθως δυστυχως η βαλερια,καθε φορα που εισερχεται στο δωματιο ,το πρωτο πραγμα που κανει,είναι να ξαπλωνει πλαγιαστα,βλεποντας τη πλατη της,σαν να θελει να ξεκουραστει από τον φορτο εργασιας,όπως μια συζυγος που μετα από μια κοπιαστικη μερα,επιστρεφει στο κρεβατι του αντρα της.
Τιποτα η’ μηπως υπηρχε κατι? Και όμως ,ειτε λογω της επαφης με το κορμι μου,ειτε με το ανεπαισθητο αγγιγμα του ποδιου της,στα γεννητικα μου οργανα,ενώ φορουσα ακομη το εσωρουχο,προτου ακομη γδυθω εντελως,μου λεει..με θελεις πολύ σημερα..και προτου ακομη συνειδητοποιησω πως το καταλαβε,αφου δεν ημουν ορμητικος,ακουω μια ακομη φραση..εισαι πολύ σκληρος..Και οντως ετσι ηταν,ειχα γινει πολύ σκληρος κατω..
Οι σκεψεις μου να ειμαι το ιδιο σκληρος και στη διαρκεια του σεξ πηγαν περιπατο,προκειμενου να φανω ισαξιος με τον προηγουμενο συναγωνιστη..Απο πολύ πριν,ειχα καταληξει ότι θα ειμαι ο εαυτος μου,και αυτος ημουν..Αφου εβγαλα το εσωρουχο,το μονο που ηθελα ηταν να την πηδηξω..Δεν εχει στοματικο σημερα,μου ειπε..μ αρεσεις..Ηθελα,αλλα πιο πολύ ηθελα να μπω μεσα της,και αυτό εκανα ,κανοντας επι της ουσιας μια σταση,ιεραποστολικα,σ ολες τις εκφανσεις του,αλλοτε δυνατα και αλλοτε λιγοτερο,μα παντα με μια ενταση πολύ υψηλη.Στη διαρκεια αυτης της στασης,δεν ακουγοταν οι κραυγες και οι φωνες που ακουγα στο σαλονι,αλλα όλα,και οι αναστεναγμοι και τα βογγητα ηταν πιο εσωτερικα,ενώ τα χερια της,ζηταγαν να σφιξουν τα δικα μου,σημαδι ότι ειμαστε πια δυο εραστες που γνωριζονται πολύ καλα
Το τελος ηρθε πλαγιαστα,και αφου χρειαστηκαν αρκετα δευτερολεπτα προκειμενου να επανελθει η αναπνοη μου στα φυσιολογικα πλαισια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2013
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2013
μια μονο λεξη περιγραφει αυτη την κριτικη,η λεξη ΕΠΟΣ
01 Ιουνίου, 2013
+1
ωραιος xilnik!τα σεβη μου...
01 Ιουνίου, 2013
Ο τίτλος δανεικός μεν, που παραπέμπει σε μεγάλα πορνογραφήματα δε.
Εναλλακτική πρόταση τίτλου: Πολύ σκληρός για να πηδήξεις.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
01 Ιουνίου, 2013
πολύ ωραία κριτική xilnik, +1 από εμένα είσαι πολύ ρομαντικός χύστης τελικά Κουλ
01 Ιουνίου, 2013
Λίγοι άνδρες μείνανε, καί ελπίζω αύτοί οί λίγοι να βοηθήσουν τούς πολλούς παραπλανημένους.
ΕΥΓΕ !!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5