Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...έχω υπολογίσει ότι μετά περίπου 48h αποχής , οι σπερματοδόχες κύστεις μου διατείνονται και μου προκαλούν μια "γλυκιά" βία εκκένωσης.
δεν κατάλαβα το πώς , αλλά βρέθηκα ημίγυμνος στην πορνική κλίνη αναμένοντας
2 ώριμες ρωσσίδες για μια ρομαντική , χαμηλού ρυθμού συνουσιακή παράτριψη.
όμως οι μπαρουτοκαπνισμένες λέαινες εισήλθαν με άγριες διαθέσεις και με έπιασαν εξ'απήνης, διαλύοντας τη νωχελική διάθεσή μου , θα προσπαθήσω λοιπόν να καταγράψω κάποια στιγμιοτυπα της κλινοπάλης , όσα μπορεί να ανακαλέσει η πρόσφατη μνήμη μου...
η μία με την κοντή ξανθή κόμη όρμησε με το γλωσσικό της αισθητήριο στην στοματική μου κοιλότητα , ενώ η άλλη έκανε ακριβώς το ίδιο στην πρωκτική μου οπή
στην πορεία η πρώτη μου πρόσφερε τους μαστικούς της αδένες για μια λειχική αίσθηση και τον κόλπο της για μια δαχτυλική ψηλάφηση , ενώ η δεύτερη παλινδρομούσε τις φάλαγγές της περιπρωκτικά και το γλωσσικό της λειχικό όργανο θήλαζε το γυμνό φαλλικό εντέριο το οποίο , μάλλον πρόωρα είχε πλημμυρίσει με κάποια ml αίματος που του έδωσαν την κατάλληλη συνουσιακή σκληρότητα
έπειτα το ώριμο θήλεο με την πιο μακριά ξανθιά χαίτη και το όχι τόσο ευειδές πρόσωπο σηκώθηκε όρθια στο πορνικό ανάκλιντρο ούτως ώστε ο κόλπος και η κλειτορίδα της να υποστεί την σιελική επάλλειψη απο την γλώσσα μου , ενώ η άλλη επιδιδόταν σε μια ακάλυπτη όσχεο-πεολειχία.
η μία φίλησε πεταχτά τις θηλές της άλλης , ενώ επιτέλους το λαστιχένιο περίβλημα τοποθετήθηκε στη θέση του
απ'ότι θυμάμαι , ένιωσα αμφότερους τους έξω ακουστικούς πόρους να πιέζονται διαλειπόντως απο τις φάλαγγες της μιας η οποία μου έγλειφε το μάτι , ενώ εγώ προσπαθούσα να αμυνθώ κάνοντάς της ταυτόχρονη κολπο-πρωκτική ψηλάφηση...
ή έτερη είχε σεληνιαστεί , με ίππευσε και χτυπιόταν πάνω μου πολύ έντονα βρίζοντας
και καλώντας με να της σχίσω τον κόλπο και το περίνεο , ενώ οι ηχητικοί παφλασμοί των γλουτών της πάνω στην κοιλιά μου ήταν αρκετά έντονοι...
είχα χάσει τον έλεγχο , τα δύο θήλεα μου είχαν επιβληθεί , μέχρι που ο οργανισμός μου προέβει στην λυτρωτική σπερμοεκκένωση σωτηρίας , βάζοντας τέλος στο γλυκό συνουσιακό μαρτυριό μου , βέβαια τα θήλεα δεν σταμάτησαν να τρίβονται με μανία πάνω μου, μέχρι και οι τελευταίες σταγόνες να εγκαταλείψουν το σώμα μου
έβαλα τα ρούχα εξαντλημένος απο την τριμερή κλινοπάλη και εξαφανίστηκα μέσα στο λιοπύρι, με τη μισή ηδονή να αποτελεί όπως πολλάκις έχω πεί , η εγκατάλειψη του σεξουαλικού αντικειμένου ή αντικειμένων, μετεκσπερματισιακά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2013
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Γιάννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.094
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2013
Σωστότατος ο τίτλος της κριτικής σου: '' ... μερικές στιγμές έντονης τρι - γαμικής κλινοπάλης ... ''
Γιατί όσο να 'ναι, στην ψιλοπειράξανε την κωλοτρυπίδα σου, μόρτη μου! Γλώσσα
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
26 Μαΐου, 2013
δυστυχώς η κυρία φωτεινή , έχει αυτό το κακό χούι , να χώνει την γλωσσίτσα της όπου βρεί εύκαιρη οπή...
αλλά τέλοσπάντων άλλο εννοούσα με τον όρο "τριγαμική"
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2