Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 570 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H αθηνα είναι μια κοπελα την οποια θα μπορουσα να περιγραψω ως τη χαρακτηρηστικη χυμωδη αρκετα σεξι ξανθια κοπελα που θα συναντουσαμε σ ένα νυχτερινο κεντρο της παραλιακης.Αν και στο σαλονι μου αρεσε,πιθανον να μη περναγα,αν αφενος δε με πλησιαζε με πολύ ωραιο ,ανετο και χαλαρο τροπο,και αφετερου,κυριως αν ο smirni δε μου περιεφραφε ως πολύ θετικη τη καταθεση που ειχε κανει μαζι της πριν λιγα λεπτα.
Ξεκινημα ωραιο αρχικα,όχι μονο με χαδια και φιλια αλλα και επικοινωνιακα,με διαλογους που σε κανουν να αισθανεσαι παρα πολύ ανετα και ας είναι η πρωτη φορα που βρισκεσαι μαζι της,ενοιωθα σαν να ειχαμε βρεθει παραπανω από μια.Επιμονη δικη της για ακαποτο στοματικο,καθως της αρεσε το αρωμα του κορμιου μου,στ οποιο και δεν αντισταθηκα για λιγα δευτερολεπτα,και κατοπιν φορεμα προφυλακτικου για να μη τελειωσω νωρις και συνεχεια του στοματικου.Σεξ στη συνεχεια,με την κοπελα από πανω,γρηγοροι ρυθμοι τους οποιους κατεβασα,για να βρω τα πατηματα μου,καλη συμμετοχη,και στη συνεχεια ιεραποστολικο για αρκετα λεπτα,με παρα πολύ καλες εντυπωσεις.Παρολο που η κοπελα ειχε δυναμικη συμμετοχη,φροντισα και παλι ν αυξομοιωνω το ρυθμο,κατά περιπτωση,γεγονος που την εκανε να μου πει,μ ένα υφος ευχαριστης εκπληξης,μωρο μου κανεις ερωτα..μια ατακα που ηταν όλα τα λεφτα για μενα
Τελος στον τοιχο στα ορθια,για λιγα λεπτα,για να λαβει τελος μια απολυτα επιτυχημενη καταθεση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Αθηνά
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.895
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Απριλίου, 2013
"μωρο μου κανεις ερωτα.." τέτοια θέλω ν'ακούω και γω... +1 Χαμόγελο
29 Απριλίου, 2013
Η διαφορά σεξ και έρωτα είναι ότι το σεξ χαλαρώνει την ένταση, ενώ ο έρωτας τη δημιουργεί.....
Αγαπητέ "XILNIK" η "κριτική" σας ή η εμπειρία της συνεύρεσης αυτής,είναι επηρεασμένη από το ισσόπαλο αποτέλεσμα του σαββατιάτικου αγώνα?......Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Το ερώτημα αυτό τίθεται,διότι δεν ξεκαθαρίζεται επακριβώς σε ποιά κατάσταση θα θέλατε να περιέλθετε.......Επίσης θα ήθελα να μου περιγράψετε πώς θα ήτο η αντίδραση σας,είς την περίπτωσην όπου η κορασίδα σας έλεγε με το ίδιο έκπληκτο ύφος,"μωρό...μου κάνεις έρωτα?"
Αναμένω με μεγάλη προσοχή τις επόμενες "κριτικές" ή περιγραφές των ερωτικών συνευρεσέων σας,όταν το αποτέλεσμα της ομάδας σας,είναι νικηφόρο η έπειτα από ήττα...ώστε να προσφέρετε τα μέγιστα για να μπορέσουμε να σκιαγραφήσουμε τον ερωτικό κόσμο,μιας ΜΠΑΛΑΔΌΦΑΤΣΑΣ όπως είστε εσείς αγαπητέ.....και να μπορέσουμε να κατανοήσουμε πως είναι το κυνήγι της ηδονής στον κόσμο του ποδοσφαίρουΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Υ.Γ.Έρωτας είναι η αυταπάτη ότι μια γυναίκα είναι διαφορετική από τις άλλες.
υ.γ.1 Τελικά μπήκε γκόλ...??? Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
29 Απριλίου, 2013
Μωρο μου,κανεις ερωτα..ηταν η ατακα stathisΧαμόγελο,σαν να ξαφνιαστηκε,μ ενα τροπο που εξεφραζε μια ευχαριστη εκπληξη
Καποια αλλα λογια που μου ειπε στο τελος,φανηκε να δειχνουν οτι το εννοουσε αυτο που μου ειπε
Βεβαια μη ξεχναμε,οτι μια κοπελα,αν ξερει να φερθει καλα,μπορει να μεταμορφωσει ενα μετριο εραστη,σε καταπληκτικο
Ευχαριστω για τα σχολια και τους δυο,ειναι ωραια,οπως ηταν αναπαντεχα ωραιο ν ακους μια τετοια ατακα απο μια κοπελα που ασχολειται επαγγελματικα με το σεξ
Ο κοινος μας φιλος δεν πρεπει να τη χασει αυτη την εμπειριαΧαμόγελο
29 Απριλίου, 2013
Tί νά πώ ......... θέλετε άγαπητέ xilnik έσείς καί ό stathis mayros νά μέ πεθάνετε ............
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4