Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 125 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινη επισκεψη στην δεσποινις αντζελα μιας και εχω διαβασει καλα πραγματα για αυτη.
Η κοπελια ηρθε καθυστερημενη περιπου στις 17:25, η υπηρεσια εδιωχνε με ακομψο αποτομο τροπο αυτους που εμπαιναν μεσα
αν και το φωτακι απ'εξω ηταν ανοιχτο.
Η Αντζελα βγηκε στο πρωτο της σαλοναρισμα με το δικο της μαυρο στριγκακι μιας και δεν προλαβαινε να αλλαξει
και ο κοσμος ειχε μαζευτει...στο δωματιο ηρθε φορωντας ενα αλλο ολοσωμο με κορδονι απο πισω...
Η Αντζελα ειναι αλβανιδα εχει ομορφο προσωπο 2,5 βυζι στητο με μεγαλη ρογα.. το κωλαρακι της ανασηκωμενο (λογω γοβας)
δεν χανει ομως την αιγλη του οταν κατεβαινει απο αυτο απλα την κανει να φαινεται σαν καθημερινη γκομενα.
Δεν βιαστηκε να μου περασει καποτα και αρχισε να με φιλα απο το λαιμο μετα στο στηθος στην κοιλια και διπλα απο το πεος,
περασμα καποτας και πιπα οπου εκει κατα την γνωμη μου δεν το εχει, χωρις χερι αλλα πολυ ρηχη ισα που καταλαβαινα
οτι τον ειχα μεσα στο στομα της,μετα απο 1 λεπτο με ρωτησε πως θελω και τις ειπα κανονικα.
Την εβαλα απο κατω και η γλωσσα μου περασε απο καθε σημειο των βυζιων της,μπηκα μεσα της οπου η αισθηση ηταν καλη,
μαλλον δεν ειχε βαλει πολυ κρεμα.
Η συμμετοχη της αρκετη καθως ακολουθουσαν αγκαλιες πιπιλισματα στο λαιμο μου χαιδεμα πλατης και μικροι αναστεναγμη μεσα στο αυτι μου.
Το τελος ηρθε εκει.

Αυτα για την εμπειρια μου με την Αντζελα και ελπιζω η δικη σας να ειναι καλυτερη !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού