Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 238 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μίνι τσάρκα με έναν φίλο το πρωί μιας και περνάγαμε με τις μηχανές από τον "αμαρτωλό δρόμο"!Δεν είχε τίποτα ιδιαίτερο από κοπέλες σε όσα μπήκαμε από το 134 μέχρι τη Διδύμου κι έτσι αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε την κοπελιά στο 84 ισόγειο που είχαμε δει και ήταν ωραία.Παρκάρουμε τις μηχανές από έξω από το μπουρδέλο,και συμφωνούμε να μπω πρώτα εγώ και να κάτσει ο φίλος να προσέχει τις μοτοσυκλέτες διότι η περιοχή είναι η Καμπούλ της Αθήνας.Μπαίνω μέσα,μιας και είχα δει την κοπέλα δε χρειάστηκε να περιμένω δίνει το γαλάζιο εισιτήριο στην κυρία και με στέλνει στο μέσα δωμάτιο.Χώρος άθλιος.Πολύ άθλιος.Επιβάλλεται η ανακαίνιση του ή να το κλείσουν.Περιμένω λίγο έρχεται και η Τζουλιάννα.Στην ερώτηση μου από πού είναι,μου απαντάει Ελληνορουμάνα.Αρχίζει κάτι φιλιά κάτι γλυψιματάκια στον θώρακα μου,της έκαναν εντύπωση οι κοιλιακοί μου και πόδια μου,αλλά προφανώς δεν έχει δει πόση ώρα αφιερώνω στο γυμναστήριο!Αφού ο "Μήτσος" σηκώνεται,φοράει με το στόμα την καπότα και αρχίζει ένα βαθύ αλλά άτεχνο μπορώ να πω τσιμπούκι.Αφού σκληραίνω ιδιαίτερα την βάζω στα 4 που δεν στήνεται καλά και την αρχίζω στο σφυροκόπημα.Μετά από λίγα λεπτά τη γυρίζω ανάσκελα και διαπιστώνω ότι είχε piercing στην κλειτορίδα.Στη συνέχεια καβαλάει από πάνω και μετά πλαγίως όπου εισβάλλω από την πίσω πόρτα!Στενή αλλά όχι σε μεγάλο βαθμό,λογικό βέβαια.Εκεί τελείωσα.Εμφανισιακά είναι γύρω στο 1,70,καστανόξανθα μαλλιά βαμμένα,βυζί 2-3 πεσμένο,ωραία επιδερμίδα.Αφού ντύνομαι,βγαίνω έξω και μπαίνει ο φίλος μου που είχε τις ίδιες εντυπώσεις με εμένα.Τα τσογλάνια στο δρόμο είχαν αυξηθεί και κοίταζαν τις μηχανές...Επικίνδυνος δρόμος για μηχανές εκεί...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2013
αμα σου φαινεται καμπουλ η φυλης που να πας και μεταξιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
03 Φεβρουαρίου, 2013
Τυπε, η αγαπημενη μου Τζουλια αμα ειναι 1,70 εγω ειμαι ο Μουρεσαν Μεγάλο χαμόγελο ... χωρις τα τακουνια ειναι δεν ειναι 1,50... οχι οτι με χαλαει αλλα ρε φιλε ελεος... 20 ποντους εξω επεσες φαντασου να εδινες περιγραφη στην αστυνομια για καποιο κακοποιό Κουλ
X
xlexlekias
04 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχω να πάω καμιά 25αρια χρόνια.Περνάω όμως από την Αχιλλέως και βλέπω...
04 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τη μέτρησα ξαπλωμένη στα πλάγια,γι'αυτό δεν έκανα καλή εκτίμηση.Αν πάω ξανά στον άθλιο χώρο θα έχω ένα πασέτο μαζί μου!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4