Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αποφάσισα να επισκεφτώ την φωτεινή λογω των τελαιυταίων κριτικών που διάβασα για αυτή.Χωρίς να ανακοινωθεί το όνομά της απο τις περιγραφές ήμουν απόλυτα σίγουρος ότι είναι η κοπέλα στην οποία στόχευα κυρίως απο το χαρακτηριστικό σαγόνι (χεχε όντως θυμίζει γμόχ).Εδειξα τολμηρος και πέρασα αφού στο πρόσωπο υστερεί.στο σ΄βμα για τα δικά μου πάντα δεδομένα ικανοποιητικό.Λίγα παραπάνω κιλά, όχι όμως ατσούμπαλα,μεσάιο βυζάκι ψιλοπεσμένο αλλά ωράιο στην αφή.Στο δωμάτιο όμως έδωσε ρεσιτάλ.Γλυψίματα στο σωμα,γλωσσόφιλα (ο μαλάκας),τριψίματα.η τύπισσα πραγματικά ξέρει να χρησιμοποιεί το σώμα της.Εντυπωση μου έκανε ο τρόπος που κούναγε τα κολομάγουλά της
την στιγμή που είχε εξαφανίσει τον γυμνό πουτσο μου στο στόμα της.Εκεί άρπαξε και μερικά σκαμπίλια χαμηλής όμως εντάσεως στην υπέροχη κολάρα της.Με δική της προτωβουλία ήρθε και έκατσε στο καυλί μου το οποίο φρόντισε και προηγουμένως να κάνει πέτρα.χοροπήδαγε επάνω του βαθεία και ρυθμικά και το τέλος δεν άργησε ναρθεί.απορω που την βρίσκει τόση ενέργεια ίσως της αρέσει να γαμιέται σκεφτομαι και δεν το κάνει μηχανικά.Και μετά το χύσιμο συνέχισε να με γλύφει και ναμε φιλάει στο σώμα και στις ρόγες με τέτοια ένταση που δέν άντεχα άλλο και τιναζόμουν αφού μόλις είχα χύσει.Αφού ανταλάξαμε λίγες κουβέντες με ευχαρήστησε και έφυγε.Τα συναισθήματα ανάμεικτα αφου σκεφτόμουν απο την μια πόσο χαμηλά έριξα τον πήχη και απτην άλλη ένιωθα γεμάτος ευχαρίστηση.Θα ξαναπήγαινα με τρέλα!!στη συμμετοχή αν μπορούσα θατις έβαζα 10!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού