Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τὴν Ῥουμανίδαν Σάραν συνήντησα κατὰ πρῶτον πρὸ 3μήνου εἰς τὸ ἐπὶ τῆς ὁδοῦ Φωκαίας ἀρ. 27 ὑπόγειον πορνεῖον καὶ ἤθελον ἔκτοτε νὰ συνουσθασθῶ μετ΄ αὐτῆς, πλὴν δὲν συνέπιπτον τὰ ὡράρια ἡμῶν. Λεπτή οὔσα δίδει καλὴν ἀρχικὴν ἐντύπωσιν πλὴν ὅλα τὰ καλὰ τελειώνουσι εἰς τὴν ἀρχὴν μὲ τὴν γυνὴν αὐτὴν τὴν ὁποίαν ἀνέμενον ἐπὶ ἀρκετὴ ὥρα εἰς τὸ δωμάτιον ὑποδοχῆς τοῦ ἐκ βάθρων ἀνακαινισθέντος ὡραίου ἀρχιτεκτονικῶς οἰκίσκου.

Τὸ ἄγχος της διὰ τὴν προσέλκυσιν ὅσον ἕνεστι πλειόνων πελατῶν ἦτο ἐξ ἀρχῆς πασίδηλον. Ἐὰν ἠδύνατο θὰ ἀφιέρωνε εἰς ἕκαστον πελάτην 1’. Ἡ συνομιλία ἀπεσκόπει ἀποκλειστικῶς εἰς τὴν εἰσδοχὴν τοῦ πελάτου ἐν τῷ κοιτῶνι ἐνθυμίζουσα λόγον πωλήσεων πωλητῶν ὑπηρεσιῶν διαιτῶν ἀδυνατίσματος ἐπὶ τῆς ὁδοῦ. Τοσαύτη προχειρότης ἔχει ὡς ἀποτέλεσμα τὴν κατάταξὶν της εἰς λίαν χαμηλὴν κατηγορίαν ὑπηρεσιῶν μολονότι ἐμφανισιακῶς ἔχει ὑπόβαθρον διὰ κάτι καλύτερον. Εἶναι 25 – 26 ἐτῶν, σχετικῶς λεπτή, μετὰ καστανῆς κόμης καὶ προσώπου ὁλίγον γωνιώδους, πλὴν μετὰ καλοῦ μυϊκοῦ τόνου καὶ ἁρτίως περιγραφομένης γραμμῆς κάτω γνάθου. Ὅμως τὸ στῆθος της, καίτοι εὐμέγεθες, εἶναι χαλαρὸν καὶ οἱ πόδες της σχετικῶς βραχεὶς ὥστε κατελθούσα ἐκ τῶν κοθόρνων νὰ ἐλλατοῦται ἡ ἀρχικῶς λίαν ἑλκυστικὴ εἰκών εἰς βαθμὸν ἀποδίδοντα εἰς αὐτὴν τὸν χαρακτήραν ὀπτικῆς ἀπάτης.

Ἡ πράξις δὲν παρουσίαζεν τίποτε τὸ ἀξιοσημείωτον, ἀποτελοῦσα προϊὸν μαζικῆς παραγωγῆς. Ἡ χρήσις τῆς ῥουμανικῆς παρ΄ ἐμοῦ εἰς ὅν βαθμὸν ἠδυνάμην τὴν ηὐχαρίστησεν μέν, ἀλλ΄ οὐχὶ εἰς βαθμὸν προκαλοῦντα παρέκκλισιν ἐκ τῆς μηχανιστικῆς πορείας της τῆς καθοριζομένης ἐκ τῆς προειρηθείσης ἐργασιακῆς ἀλληλουχίας ἀλλὰ καὶ ἐκ τῆς ἐλλέιψεως γνώσεων ἐπὶ τοῦ ἀντικειμένου. Οὔτω περιωρίσθη εἰς ἐλαχίστας προκαταρκτικὰς ἐνεργείας καὶ εἰς τελείως ἀνέμπνευστον πεολειχίαν. Ἦτο ἀρκούντως πρόθυμος εἰς τὴν κάθισιν ἐπὶ τοῦ πέους καὶ ἐχαμογέλα συμβατικῶς κατὰ τὴν ἱεραποστολικὴν στάσιν κατὰ τὴν διάρκειαν τῆς ὁποίας ἐβαρύνθην, τοῦ πέους μου αἰσθανομένου παρομοίως καὶ κατὰ συνέπεια ὡλοκλήρωσα ἐσπευσμένως.

Τὸ δωμάτιον ὑποδοχῆς κατὰ τὴν διάρκειαν τῆς πράξεως ἐπληροῦτο πελατῶν διὰ νὰ ἐκκενωθῇ σχεδὸν πλήρως ἁμὰ τῇ ἐμφανίσει τὴς Σάρας. Παρέμεινεν μόνον εἷς ὅστις ἐσύρθη εἰς τὸν κοιτώναν, τῆς πόρνης κρατούσης αὐτὸν ἰσχυρῶς δι΄ ἀμφοτέρων τῶν χειρῶν καὶ συρούσης αὐτόν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάρα
B
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kazanas, antisthenis, ZeroTolerance

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2012
μου αρεσει η σαρα ..ειναι κοντοπουτανο,εγω παλι την εσκιζα με 10ε στο κολωνου και ιασωνος για λιγο που περασε....για 20 μπαααα....
28 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δὲν εἶναι καὶ τόσον βραχύσωμος, ἁπλῶς ἡ πρώτη εἰκὼν εἶναι ὀλίγον παραπειστική.
B
bakalhs
28 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Koντοπουτανο η σαρα? μαλλον θ αστειευεστε dmtsxx.H σαρα ειναι μουναρος.Ομως τις προαλες στο 24 αλλα και γενικοτερα το τελευταιο καιρο φαινεται αρκετα ταλαιπωρημενη,πιο αδυνατη και λιγο θλιμμενη.Εκει θ αποδωσω μαλλον και την μετρια συμμετοχη της bakalhs
28 Δεκεμβρίου, 2012
ελπιζω να λεμε την ιδια φιλτατε xilnik !!! δεν εχω επισκεφθει την συγκεκριμενη σαρα στο φωκ24 αλλα η σαρα που δουλευε ιασωνος και κολωνου δεν την λες και ψηλη...Μεγάλο χαμόγελο Χαμόγελο
28 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aυτο δεν το ξερω..επειδη ομως δουλευε και στο υπογειο της φωκαιας 27,μιλαμε για μια σχεικα ψηλη και λεπτη κοπελα,με φοβερο πισω συστημα,ωραια ποδια,στηθος πραγματι μικρο και μαραμενο,καστανοξανθα κατσαρα μαλλια και μετριο προσωπο.Εχει δουλεψει και φυλης 134,στο μεσαιο,και φυλης 67 και εχει πολλλες κριτικες στο υπογειο του 27.Εχω ακουσει και αρνητικα σχολια,καποιες στιγμες,αλλα και θετικα.Προσωπικα σαν κορμι,οταν ειναι περιποιημενη και οχι πολυ αδυνατη,μου αρεσει ιδιαιτερα μπορω να πω
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5