Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από καιρό πέτυχα το συγκεκριμένο ανοιχτό σε απογευματινή βόλτα.

Μέσα ο τσάτσος ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα με 10€ και παρουσίασε την Μιρέλα:
Κοντούλα μελαμψή με μαύρα μακριά μαλλιά γυμνασμένο σώμα ωραίο κωλαράκι μικρά στήθη και όμορφο χαμογελαστό πρόσωπο!

Πάνω στο δωμάτιο τα πράγματα χάλια ειδικά το κρεβάτι το οποίο ήταν άθλιο.

Ήρθε μετά από λίγο με το ίδιο χαμόγελο: Καλό σημάδι σκέφτηκα, μου "σηκώθηκε" και εμένα η διάθεση!

Η πίπα της δεν μου άφησε κάτι το ιδιαίτερο, αυτό όμως άλλαξε στη συνέχεια:

Μπήκα μέσα της ιεραποστολικά όπου η κοπέλα είχε πολύ καλή συμμετοχή με φιλάκια φωνούλες και χάδια.
Μετά από λίγο την έβαλα στα τέσσερα όπου τελείωσα σύντομα με θέα τον όμορφο κώλο της τον οποίο δυστηχώς δεν δίνει.

Τα αρνητικά της επίσκεψης:
1) Τα πολλά τατουάζ τα οποία αφαιρούν παρά προσθέτουν θυληκότητα (κατά τα γούστα μου πάντα).
2) Μετά την πράξη πήγα να πλυθώ και ερχότανε ΕΝΤΟΝΗ μυρωδιά ψαρίλας από το προφυλακτικό.
Μπορεί να είναι ορμονικό δεν ξέρω αλλά μπορεί να παίζει και κανά ΣΜΝ οπότε ΠΑΝΤΑ με κρανούμπα μάγκες μπας και τη γλιτώσουμε.
3) Παρκάρισμα σχετικά κοντά αλλά με το γνωστό κίνδυνο να βρεις το όχημα καλοκαιρινό από κανά πούστη.

Εν κατακλείδι: Θα ξαναπάω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
seducer
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
741
Πόντοι:
6.135
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2012
αυτη η μυρωδιά οπως τη περιγράφεις ειναι δείγμα μυκητίασης γεννητικών οργανων. Τιποτα ανησυχητικό, ακομα και αν κολλήσεις σε μερικες μερες θα σου φυγει. Πολλες γυναικες εχουν λογο κακης διατροφης/ζωης αλλα και λογο κακης ή και υπερβολικής υγιεινής, αλλα ειναι παρα μα παρα πολυ ξενερωτικο και μου φερνει αναγούλα αυτη η μυρωδιά...
X
xlexlekias
14 Δεκεμβρίου, 2012
Τσάτσος ήταν ο πούστης με το ξανθό καρέ;
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου δεν θυμάμαι καλά αλλά δεν νομίζω.
14 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτή η μυρωδιά οφείλεται σε αθεράπευτη κολπίτιδα απο μικρόβια και χρήζει θεραπείας.Ποτέ δεν οφείλεται σε κακή διατροφή ή σε υπερβολική καθαριότητα, την οποία πολλές αγνοούν.Όταν το διαπιστώνουμε καλό είναι να τους υπενθυμίζουμε να τις δεί κάποιος ειδικός.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4