Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 286 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Έλενα είναι μια ευχάριστη παρουσία που μόλις την είδα για πρώτη φορά σήμερα στο Φ71Α σκέφτηκα να την δοκιμάσω. Στο σαλόνι εμφανίστηκε topless με όμορφο σουβλερό φυσικό 2αρι βυζάκι που με έκανε να δώσω αμέσως το μπλε εισιτήριο στην ευγενική υπηρεσία. Η τσατσα τόνισε πολλές φορές πως μπορώ να κάτσω στο δωμάτιο χαλαρά και πάνω από 10 λεπτά και της δίνω ένα ακόμα πόντο εδώ. Στα του δωματίου η μικρή έρχεται και ύστερα από συστάσεις άρχισε τα πεταχτά φιλάκια στο στόμα στον λαιμό και στο μάγουλο. Προκαταρκτικά όχι πολύ καλά αλλά εγώ βλέποντας το προσωπάκι και τα βυζάκια της είχα καυλώσει ήδη οπότε δεν με ένοιαζε πολύ η συμμετοχή της. Της ζήτησα να ξεκινήσει την πίπα με χρήση προφυλακτικού αν και η κοπέλα προσφέρει και άνευ. Σαν πίπα δεν μπορώ να πω πως το έχει. Κάπως άτεχνη με χρήση χεριού και όχι πολύ βαθιά όπως θα ήθελα. Μιας και ήμουν ήδη τούρμπο και η πίπα της δεν έλεγε τίποτα το ιδιαίτερο την σταμάτησα και την γύρισα για ιεραποστολικό. Η συμμετοχή της μέτρια σε αυτή την στάση οπότε ύστερα από λίγο την σήκωσα όρθια και την έστησα μπροστά στον πλαϊνό καθρέφτη του δωματίου να βλέπει τον εαυτό της καθώς την πηδάω. Εκεί σαν να βελτιώθηκαν τα πράγματα και φάνηκε να γουστάρει και να βγάζει πιο έντονες κραβγούλες. Ύστερα από κάποια λεπτά της ζητάω να μου τον παίξει για να τελειώσω στην κοιλιά της και δέχτηκε χωρίς δυσανασχέτηση. Συνολικά είναι μια καλή GFE εμπειρία χωρίς πολλές εντάσεις. Εμφανισιακά είναι αρκετά καλή τόσο στο πρόσωπο όσο και στο σώμα αλλά από θέμα συμμετοχής νομίζω πως υστερεί λιγάκι αλλά ίσως έχει να κάνει και με τον πελάτη ή με το πόσο άνετα θα νιώσει με κάποιον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Gortsos82
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
4
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού