Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 238 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
επισκεψη στο εν λογο οικο..γυρο στισ 1 το μεσημερακι..ειμουν μαζι με ενα φιλο και συναγωνηστη...εμφανηζετε η τζουλια απο ρουμανια κοντουλα γεματουλα με μεγαλο στηθοσ... δεν μαφηνε να φυγω...απο τα πολλα μπαινο μεσα στο δωματιο...μετα απο λιγο ερχετε η τζουλια για ναρχισουμε την ψυχαναλυση εξου και ο τιτλοσ .......Μεγάλο χαμόγελοκαθετε διπλα μου αρχιζι να μου λεει για τα προβληματα τησ οικογενειακα...και για θεματα υγειασ....[ακομα δεν εχω καταλαβει τον λογο που μου τα ειπε ολα αυτα]Χμμμ;[αναροτιεμε μηποσ την εβαλε να μου τα πει αυτα μια συναδελφισα τησ...Μεγάλο χαμόγελοτησ εδωσα συμβουλεσ αρκετεσ και τησ ειπα την γνωμη μου... ειχε περασι ενα δεκαλεπτο...ε λεω δεν αρχιζουμε΄΄Μεγάλο χαμόγελο΄λεει ναι ξαπλονο βαζι καποτα σε πεσμενο μοριο πιπα καλη αλλα εκτοσ το οτι ειμουν κουρασμενοσ απο προηγουμενεσ κατα8εσισ.....ειχα στενοχοριθι με ολα οσα ακουσα και ηταν αδυνατον να χυσο...εκτοσ αυτου υπηρχε γενικα στο δωματιο μια περιεργη μυροδια κατι σαν κολιλα....τελοσαπαντον τησ λεω συνεχισε πιπα....συνεχιζι για αρκετη ωρα 8α ελεγα...αλλα δεν γινοταν να χυσο ευγενικα σηκονετε να φυγη ευγενικα την αποχαιρετο μια για παντα//////αυτα μαγκεσ και ο νοων νοητο....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2026
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2012
"ειχα στενοχοριθι με ολα οσα ακουσα και ηταν αδυνατον να χυσο...εκτοσ αυτου υπηρχε γενικα στο δωματιο μια περιεργη μυροδια κατι σαν κολιλα" Epic!!! Συναίσθημα και ρεαλισμός!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1