Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 286 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
επισκεψη στο εν λογο δελο..περιπου 11 το πρωι...η τσα αψογη αλλα η ελενα φολα εξου και ο τιτλοσ....Money Mouthειναι απο ρωσια λεει...ξαν8ια ψηλη πεταχτο ωραιο στηθοσ...καθολου γλυκια τελικα...στο σαλονι αλλιωσ μου φανηκε...τελοσπαντον γενικα δεν μαρεσε ειναι λιγο γεματι γενικοσ...προκαταρκτικα εντελοσ ψευτικα..με φιλουσε στην μυτη ελεοσ.....μου βαραγε μαλακια...και μετα περναει το πλαστικο....πιπα χαλια σκληρη πολυ και αγρια ειχε βαλη και τον αγκωνα τησ στον θωρακα μου λεσ και ειμουν παγκοσΘυμόςμου σηκο8ικε λιγακι...και παει να το βαλι στην πλαγιαστι σταση που τησ ειπα μεσα τησ...ε δεν ηξερε η γκομενα να βαλι καν την πουτσα μου μεσα τησ...Θυμόςμου λεει το γνωστο τι εχεισ΄΄΄΄λεω δεν ξερεισ να καυλοσισ ανδρα κοπελα μου ....μου βαρεσε μια μαλακια ρουφοντασ εγω το στη8οσ τησ...εχυσα και εφυγε.....χαλια μαγκεσ...δεν 8α την ξανατημησο ποτε την φολαΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2012
ρε τύπος τι λες? η Ελένη λίγο γεμάτη? Χμμμ; πλάκα κάνεις, η Ελένη είναι κορμάρα
28 Αυγούστου, 2012
γουστα ειναι αυτα φιλε μου...δεν μαρεσε κα8ολου...ειδικα μεσα στο δωματιο αστα...δεν ειπα οτι ειναι και τερασ.....απλα σε μενα δεν κανει το κλικ φιλε μου ////σε συνδιασμο με το προγραμμα τησ....απλα ξενεροσα
T
tzanhs
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2