Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 141 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευματακι γυρο στισ 7μιση πηγα με ενα φιλο μου κια συναγωνηστη στο εν λογο δελο..διοτι ολα τα αλλα ηταν κλιστα λογο σκουπασ...Money Mouthτο ονομα τησ κοπελα αννα..ψηλη ξανθια ωραια βυζια 3αρια στητα ωραια κολαρα κια με κερδισε και το χαμογελο τησ πολυ γλυκια...δινο το εικοσαροπουλο κια μπανο...ερχετε σχεδον αμεσοσ δεν ειχα προλαβει να βγαλο καλτσεσ και μποξερακι...Μεγάλο χαμόγελομου λεει μην βγαλεισ τησ καλτσουλεσ σου...λεω απο μεσα μου ελεοσ...η τοσο καυλομενη ειναι..η θελει να με ξεπεταξη στο μπαμ.....λεω εγω γαμαο χωρισ καλτσεσ μωρο μου...και γελασε λεει οκ...ξαπλονο ...βαζι σκουφακι και σε πεσμενο μοριο....ξεκιναει...γιαυτο και ο τιτλοσ μια πιπα μαγκεσ μαχαιρι.....πολυ δοντι αφου σε μια φαση νομιζα οτι 8θα μου τον ματοσι ειδικα σε ενα σημειο....του πουτσοκεφαλου μου...αλλα το εργαλιο δεν μασαει....ειδε οτι δεν μπορει να με φερι σε καλη στυση με την πιπα...και μου τον επεξε για λιγο....τησ λεω γυρνα στα πλαγια...αμεσοσ τοκανε τησ τον καρφονο....εκει αρχισε να κλεβει λιγο....μια κουνιοτανε...μια επεφτε πανο μου ωστε να μην γινετε καν διυσδιση....παρολα αυτα αναστεναζε ωραια μπορο να πω....αλλα τι να το κανεισ΄΄Money Mouthσε μια φαση τησ τον καρφονο και εμεινα μεσα τησ και ζουλαγα τησ βυζαρεσ τησ....δεν επιχειρησα να γλυψο βυζι διοτι ειχε γυρηση πλατη στην πλαγιαστη σταση...και δεν εγερνε πανο μου......μετα με το ενα χερι την κρατο απο τον ομω τρτησ...με το αλλο χερι ακινιτοποιο το κολρακι τησ ετσι οπωσ ειμασταν στα πλαγια οστε να μην κουνιετε καινα μην πεφτη πανο μου...και αρχιζο δυνατο σφυροκοπιμα....και μπαινοβγενε ολη η πουτσα μου μεσα εξω..εκει την ακουσε η αννουλα αναστεναζε εντονα κια εχυσα ετσι....μετρια εμπειρια....δεν νομιζο να ξαναπαω μαγκεσ,,,η πλακα ειναι στο τελοσ μου λεει πω σσου φανηκε΄΄λεω τελεια..και μουδοσε ενα πεταχτο φιλακι στο στομα...μετα σηκονομαστε και λεο απο που εισαι΄΄λεει ρουμανια ΄΄΄λεο γιαυτο εισαι τοσο καλη. λεει αχ αχ ευχαρηστο πολυ....χαρουμενη....[νομιζι οτι ειναι καλη κια φανταστιτε αν μουκανε πιπα χωρισ καποτα ο πουτσοσ μου θα ηταν καταματομενοσ κια γδαρμενοσ...ελεοσ..τελοσαπντον αυτα..η αναζητηση ενοσ καλου κια δυνατου gfe ακομα συνεχιζετε......Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2012
Φίλε όντως μας έσκισε αυτή η "σκούπα",2 ώρες γυρίζαμε να βρούμε κατι έστω ανοιχτό....Εμένα πάλι φίλε αυτή η απειρία της και το ότι ήταν στενη μ άρεσε, οπότε αφού βρήκαμε κι αυτή πάλι καλά λέω....αλλιώς θα μέναμε με το π..λι στο χέρι...Χαχαχαχαχ....Συνεχίζουμε ακάθεκτοι φίλε,δε μασάμε εμείς......
19 Αυγούστου, 2012
Οντωσ αυτη η σκουπα μασ εσκισε τα μποξερακια...η μαλλον αλλο λιγο 8α μασ τα εσκιζε το κονταρι μασ απο τισ πολεσ καυλεσ...χα χα χα χα..οντωσ παλυ καλα που βρηκαμε εστο και κατι τετοιο σαν την αννα....και αν βελτιοσι την πιπα τησ ισωσ να την ξανατιμησο...ενοειτε δεν μασαμε φιλε εχουμε περασι πολλα..και εφοσον αντεξαμε αυτη την πιπα μαχαιρι...[και καταβα8οσ μασ αρεσε και λιγο..]Μεγάλο χαμόγελοδεν πεζι να μασησουμε ποτε κια σε τιποτα....Κουλ
T
tzanhs
19 Αυγούστου, 2012
φιλαρακι αφου δεν στον ματωσε εισαι αρχοντασ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3