Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Τετάρτη βράδυ στις 21.20 σήμερα και οι δυο καταθέσεις στην διδύμου με μιλφ έτσι για αλλαγή ,
η Ειρήνη είναι από την Πολωνία ξανθιά μαλλιά μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα μεσαίο βυζί κοιλίτσα και αρκετά ασπρουλιάρα , ηλικία χαλαρά 42-44.
δεν ξέρω ούτε γιατί πέρασα με την Φωτεινή το απόγευμα ούτε και γιατί πέρασα και με αυτή...κάτι με έχει πιάσει και ελπίζω να είναι παροδικό ΧαμόγελοΧαμόγελο
τι έχουμε εδώ η πρώτη της φράση μόλις μπήκε στο δωμάτιο...έλα πιο κοντά να δείς της απαντάω....
βγάζει τα εσώρουχα της τα διπλώνει και τα ακουμπάει στο κομοδίνο , άρχισε να με φιλαέι στον λαιμό και στα αυτιά ενώ ήταν εμφανής η προσπάθεια της
να με φιλήσει στο στόμα , ανταποκρίθηκα , το στόμα της είχε έντονη την αίσθηση του στοματικού διαλύματος που λογικά έιχε χρησιμοποιήσει ,
με φιλούσε παθιασμένα σχεδόν λυσσαλέα θα έλεγα...όχι δεν με χάλασε , κατέβηκε κατευθείαν κάτω στα πόδια μου μου τα σήκωσε λίγο και άρχισε να γλύφει για αρκετή
ώρα τα αρχίδια , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό και της είπα όχι... στο πρόσωπό της φάνηκε μιά απογοήτευση αλλά δεν είπε τίποτα....η πίπα της καλή αλλά όχι
σαν της Φωτεινής....έκανε και ενα δυο φτυσίματα πάντως....σηκώθηκε να πάρει το προφυλακτικό και μου λέει να ανέβω απο πάνω?
της λέω ναι μια δυο στάσεις και μέτα θα χύσω στο στόμα σου...χαμογέλασε , ανέβηκε απο πάνω αλλά απο τις συσφίξεις στους μύες του προσώπου της κατάλαβα ότι λόγω ηλικίας
δεν το πολυείχε... αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου έκει την ξέσκισα και απορώ που δεν μου είπε τίποτα..... βλέποντας ότι δεν θα τελειώσω εύκολα μου είπε ξάπλωσε να σου πάρω
πίπα να με χύσεις στο στόμα...έτσι ήρθε και το τέλος.....για μιά φορά καλά ήταν....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.508
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2012
Και ρομαντικα γλωσσοφιλα με το γκρανι ρε ηρωα??Κουλ
C
COBRA1986
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1