Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα κατά τις 18,00 το απόγευμα της Κυριακης.
Υστερα από μιά βόλτα στην Αλκιβιάδου καθώς και στο 16 και του ίδιου δρόμου, καυλωμένος είπα να μπώ στην κοπέλα που τόσα και τόσα έχουν γραφτεί για τα περίφημα τσιμπούκια της.
Ανοίγοντας την πόρτα του οίκου, για να πάρουμε τα πράγματα από την αρχή συναντάς μιά ευγενική τσατσά που σου μιλάει για τα προτερήματα και την τιμή της Αλιόνα.
Η κοπέλα είταν στο δωμάτιο την ώρα που μπήκα, και έτσι περίμενα για λίγο στον σχετικά καθαρό καναπέ.
Δεν άργησε ο χύστης του δωματίου και έτσι πολύ σύντομα αυτή η καυλόφατσα που ακούει στο όνομα Αλιόνα, έκανε την εμφάνισή της.
Καυλιάρα με ένα δικτυωτό και στρίνκ, καυλώφατσα με βαμμένα χείλια και μάτια, δυό βυζιά που ξεχειλίζουν από σιλικόνη, και δυό ρόγες σαν πούτσες.
Αυτά είδα και έχοντας κατά νου τις κριτικές για τις πίπες της, είπα να δώσω το εικοσάρικο και να μπώ.
Η κοπέλα, δεν άργησε να μπεί στο δωμάτιο, και δεχθώ επίθεση από γλύψιμο στ΄αρχίδια μου και στην κωλοτρυπίδα μου.
Τι να πω........................τέτοιο γλύψιμο κωλοτρυπίδας τόσα χρόνια που γαμάω δεν το έχω ξανασυναντήσει.
Τα αρχίδια μου μπήκαν στο στόμα της τα καραμέλωσε έπιασε τον κορμό της πούτσας μου και τον έγλειφε σαν παγωτό.
Το κεφάλι της πούτσας μου έγινε σκληρό σαν πέτρα, την παρακαλούσαν να σταματήσει για να μην χύσω.....
Τι να πω η κοπέλα είναι για όσκαρ πίπας, και όσκαρ γλυψίματος κωλοτρυπίδας.
Οσοι αρέσκονται σε πίπες και τσιμπούκια η κοπέλα είναι Οσκαρική.Τα λόγια περιτεύουν.
Δεν υπάρχουν πολλές γυναίκες που να κάνουν τέτοια τσιμπούκια, ούτε θα υπάρξουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
collateral
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
93
Likes:
448
Πόντοι:
3.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού