Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 155 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ράνια από Μολδαβία...
Είχα περάσει 2 φορές&είχα φύγει όταν την είχα δει την κοπέλα... Το ενστικτό μου κάτι ήξερε...
Δεν είναι όμορφη, παχουλούλα, αλλά κάνει πρωκτικό. Το κίνητρο μου ήταν το πρωκτικό.
Ήρθε αμέσως στο δωμάτιο, ούτε τα παπούτσια μου δεν είχα βγάλει καλά καλά.
Ξάπλωσα κι έκανε μια πίπα τελείως αδιάφορη... Ίσα-ίσα που είχα πάρει τα πάνω μου και ξαφνικά σταματάει!
Μισοσηκωμένος μου λέει "πως θέλεις;"
Την έβαλα ιεραποστολικό και μισοσηκωμένος μπήκα σε ένα αιδίο πηγάδι... Τόσο πλατύ&βαθύ που δεν νοιώθεις τίποτα.
Πριν μου πέσει μιας και είχα ξενερώσει από την όλη φάση&της κραυγές της λες και ήμουν ο ian scott σε γύρισμα τσόντας, την γυρνάω για πρωκτικό.
Με λίγη δυσκολία μπήκε και επιτέλους άρχισε κάτι να αξίζει στην όλη συνουσία... Μερικά δυνατά σφυροκοπήματα και τέλος.
Στη συνέχεια ερωτήσεις του στυλ "δουλέυεις, τι δουλειά κάνεις κλπ" δίχνουν αντιεπαγγελματικότητα.
Δεν νομίζω ότι σε ένα τέτοιο μέρος πάμε να φήσουμε την φορολογική δήλωση ούτε το βιογραφικό μας.

Μαζί με την ελλάχιστη διάθεση που έδειξε, το γεγονός ότι δεν νομίζω ότι κάποιος αντικειμενικά θα έδεινε το 20ρικο την ώρα που υπάρχουν πολύ καλύτερες περιπτώσεις, και το τελικό interview που ήθελε... ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να υπάρξει 2η φορά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Ράνια
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
8 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2012
καλησπερα σε ολους τα εχουμε πει πολλες φορες και εχουμε επιβεβαιωθει οτι σε αυτα τα μαγαζια και ειδικα στο συγκεκριμενο οποιος παει εχει πεταξει τα λεφτα του στα σκουπιδια σε ολες τις βαρδιες η μια χειροτερη απο την αλλη μακρια συναδελφοι αλλιως θα κλαψετε 20ευρωπουλα ακου εκει θελουν και 20 για αυτες τις πατσαβουρες ουτε 10 στο μεταξουργειο δεν τους εδινα οπου εκει με δεκα ευρω γαμας καλιτερες απο αυτες τις μπαλοτσες που εχει τροφωνιου13 ισογειο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1