Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 569 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΓλώσσαΑπό πολλή καιρό, που είχα να επισκεφτώ τα σπιτάκια, αποφάσισα σήμερα να κάνω την βόλτα μου, μήπως και ξεφύγω λίγο από τα καθημερινά. Ακούγοντας, και για το μπάχαλο που γίνεται με τους Μπάτσους, στα σπίτια ήμουν, και λίγο διστακτικός. Αν, θα τα έβρισκα ανοιχτά. Τελικά γιατηΕμμμμ το έχω ξαναπεί, δεν γουστάρω και πολλή την Μπουρδελοτσαρκα, κατέβηκα την Φυλής όπου σε 3 που μπήκα, Μάπα το καρπούζι. Κατέβηκα, την Φώκαιας και μπήκα στο συγκεκριμένο σπιτάκι. Βρήκα την Καυλωτική Έλενα, που είχα διάβαση καλές Κρητικές. Η Τσάτσα καλή, αλλά βαριά σαν χαρακτήρας. Μου φέρνει την Έλενα, η οποία εμφανίστηκε με φοβερά κόκκινα εσώρουχα και άσπρες ψιλές γόβες. Αυτά με έφτιαξαν! Εδωσα το 20κη και μπήκα. Καθαρά άλλα σχετικά. Δεν άργησε να έλθει η Κούκλα Ρουμανία πλευρά. Καθόλου Ελληνικά, αλλά μόνο Χαμόγελο.Χαμόγελο Όρθιος που την βρίσκω, κιόλας μου περνά το σκουφάκι και με φοβερό Χάιδεμα στα @@@@ μου άρχησε ένα φοβερό Τσιμπούκι. Με καύλωνε πολλή το σκουλαρικάκι, στην μύτη και στην γλώσσα. Συνέχυσε να με ρουφαει.Γλώσσα Ένιωσα τον ερχομό των υγρών, και σε όρθια στάση την πήρα βογκώντας από Κάυλα. Η Έλενα συμμετείχε με αναστεναγμούς. Δεν άργησε να έλθει το τέλος! Φωνάζοντας γιατηΕμμμμ γουστάρω! Ετσι τα έδωσα στην Μουνάρα της. Χαμογελώντας, λέγοντας μου σπαστά, Καλή νύχτα πήγε για τον επόμενο. Αναχώρησα ανάβωντας ένα τσιγάρο, βγήκα στο {Πακιστάν} Εννοώντας την Αχαρνών!!Θυμός Άντε γεια!!!ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελοΕμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ippotis69
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
30
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού