Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Eδω και αρκετο καιρο είναι το αποκουμπι μου,στις δυσκολες στιγμες που επρεπε να ξεπερασω ένα περιπετειωδη μου ερωτα,όταν αναζητω καποια λεπτα χαλαρωσης,αυτή η κοπελα μου τα προσεφερε και εξακολουθει να μου τα προσφερει.Ομως σχεδον παντα τα ραντεβου μαζι της δεν είναι ευκολα,παντα είναι σαν ένα παιχνιδι που ο ενας προσπαθει να παρει τον ελεγχο από τον άλλο.Οταν εγω παω να φιλησω το στηθος της ,να το γλυψω και να την αγκαλιασω αυτή θα τραβηχτει και θα ερθει πανω μου να με γλυψει για ωρες σ ολο μου το σωμα,όταν θα της ζητησω να μου βαλει το προφυλακτικο για να με γλυψει αφου εχει λιωσει τις μπαλες μου στο γλυψιμο,θα το καθυστερησει για να με αναψει..οταν της ζητησω να τη παρω απαλα θα μου ανεβασει το ρυθμο και όταν θα πλησιασω τα χειλη της για να τα φιλησω θα με αποτρεψει στην αρχη..Ομως και γω δεν την αφηνω ετσι..περιμενω την ευκαιρια μου..οταν θα ζητησει τα χειλη μου δεν θα της τα δωσω αμεσως,όταν θα θελησει να τη παρω δυνατα θα το κανω αφου πρωτα τη ταλαιπωρησω μ ένα αργο και βασανιστικο σεξ,όταν θα μου ζητησει να τη παρω στη σταση που θελει αυτή θα τη παρω στη σταση που θελω εγω.Ετσι εγινε και σημερα,οπου σε μια φαση ημουν ετοιμος να τα παρατησω και να φυγω καθως γελαγε στη διαρκεια της πραξης βλεποντας ποσο πεινασμενος για σεξ ημουν..ομως ηξερα ότι στο τελος θα εκανα το δικο μου και θα καταφερνα να τη συγκεντρωσω σ αυτό που γινοταν εκεινη τη στιγμη..Και τελικα μετα από λιγο ζητουσε εντονα τα χειλη μου και ηθελε να τη παρω στα πλαγια..και το κανα αφου την τυραννισα λιγο συνεχιζοντας ιεραποστολικα..και ηταν από τα καλυτερα πλαγιαστα στα που εχω κανει στη ζωη μου.Στο τελος ζητησε φιλακι,δεν το πηρε,της ειπα όχι,συνεχιζοντας αυτό το παιχνιδι,το παιχνιδι της υποταγης του ενός στον άλλο.Και ειμαι σιγουρος πως όταν της πω σε όλα ναι,το παιχνιδι θα χασει το ενδιαφερον του..γιατι στο παιχνιδι αναμεσα σε μια γυναικα και ένα αντρα όλα επιτρεπονται,αλλα κυριως γιατι στο παιχνιδι χρειαζονται παντα δυο για να εχει ενδιαφερον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Βαλέρια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού