Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σαρα μου παρουσιαστηκε απο την ευγενεστατη υπηρεσια σαν νεα στο χωρο και στον εν λογω οικο,εγω τουλαχιστον δεν την εχω ξαναπετυχει καπου, οι πιο παλιοι αν την δειτε θα καταλαβετε αν ειναι νεα στο χωρο η οχι.
Ειναι 22 ετων απο ρουμανια εχει ξανθα μακρια μαλλια ωραιο προστυχο προσωπακι και εναι κοντη και τσουπωτη οχι χοντρη !! Το στηθος της μικρο και στητο σαν της Βαλεριας απο Ιασωνος.
Ειναι η αντικαταστατρια της Αλινας μεχρι να ξαναγυρισει αυτη την παρασκευη ή το Σαββατο .
Στο δωματιο η Σαρα ειναι ομιλητικη ,με ρωτησε ονομα απο που ειμαι που δουλευω σε ποια περιοχη μενω.(γαμπρο ψαχνει;;;)
Εχει καλη υφη δερματος ειναι πολυ απαλη και τα χερια σου γλιστρανε επανω της.
Υπερβολικη χρηση κρεμας οπου την παροτρυνα να σκουπιστει γιατι οπως της ειπα δε θα χυσω ποτε και οτι ειχα παει για να χυσω,και οχι να φυγω απραγος,ευτυχως υπακουσε !
Η πιπα της απλη συνηθισμενη αλλα τουλαχιστον επεμενε μεχρι να μου γινει καγκελο,μπαλακια δεν ακουμπησε.
Μου αρεσε να την εχω απο κατω και να χουφτωνω τις μπουταρες της καθως την γαμουσα για αυτο και δεν την αλλαξα σε αλλη σταση εκτος της συζυγικης,ετσι ηρθε και το τελος.
Για 10 ευρω που παιρνει αξιζει να την δοκιμασετε δε νομιζω να πανε χαμενα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάρα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2012
μου φαινεται οτι πατησα λαθος οικο απο την επιλογες που εχει η σελιδα ...ο σωστος ειναι Κολωνού 11Α
31 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν είναι έτσι, ξαναστείλτην στο σωστό (copy-paste). Σπασίκλας
31 Μαΐου, 2012
Kαλημέρα σασ φιλε μου ... μηπωσ ειναι
η δεσποινισ ....η Σαρα που εργαζοτανε στο φυλης 104 ??
31 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξερω να πω την αληθεια...δεν την εχω ξαναδει να δουλευει καπου
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4