Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αναφερομαι στον κατω οικο ,ανακοινωθηκε απλο προγραμμα.
Η Αλινα ειναι μια νεαρα υπαρξη απο την ρουμανια,αρκετα λευκο το δερμα της για τα δεδομενα
των γυναικων απο την ρουμανια,και μαυρο ισιο μαλλι σε συνδυασμο με ενα γλυκο προσωπακι.
Ειναι σχετικα κοντη αλλα με ωραιο κωλαρακι και μικρο στητο βυζακι.
Την εβλεπα πρωτη φορα και με μια πρωτη ματια την εκανα 18χ ,μεσα στο δωματιο που
ηταν και πολυ φωτεινο ανεβασα την ηλικια της κατα 3-4 χρονια ακομα.
Ηρθε γρηγορα στο δωματιο καθως δεν ειχε καθολου δουλεια,σε αντιθεση οπου εξω ηταν χαμογελαστη
ηρθε μεσα με κατι κατεβασμενα μουτρα αμιλητη,με το ζορι της εβγαλα το οτι ειναι απο την ρουμανια το ονομα της και οτι ειναι εκει απο το πρωι και πολυ κουρασμενη,δεν μιλησε αλλο.
Εντυπωση μου εκανε η αρκετα σφιχτη πιπα της (με σκουφο) χωρις καθολου χερι.
Την εβαλα στα τεσσερα οπου εχει πολυ ωραιο στησιμο και κουμπωνεις πανω της εχοντας ωραια αισθηση απο τα απαλα κωλομερια της,σε οχι πολυ δυνατα σπρωξιματα διαμαρτυρηθηκε,
σε ιεραποστολικη σταση και δυνατα σπρωξιματα δεν ειπε τιποτα,καποια χαιδεματα στην πλατη καποιες μικρες καυλωτικες κραυγουλες και ενα χουφτωμα με τα νυχια μου τα μπουτια της και αυτο ηταν..
χυσιμοοοοοο.....εχω περασει παρα πολυ καλυτερα με ενα 10ευρω και απο αποδοση και απο διαθεση κοπελας, οποιος θελει απλα να δοκιμασει ενα μικρο κοντοπουτανακι δεν εχει να χασει και τιποτα,ισως την πετυχει και με καλυτερη διαθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
508
Likes:
68.660
Πόντοι:
41.129
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού